<<< Усі новини за 2016 рік

24 грудня
Святкова зустріч студії «Творчість»

24 грудня відбулась святкова Різдвяна зустріч для сімей, де є дітки з особливими потребами. Цього дня ми відзначали День народження нашого Спасителя – Ісуса Христа, саме тому всі учасники студії «Творчість» були у святкових різнокольорових ковпаках, виготовлених власноруч або ж з допомогою батьків. Загалом було 130 присутніх.

   
   

Дійство розпочалось з прекрасної мелодії та зі співу дитячого хору. Гостем зустрічі була Білосніжка. Вона показала діткам та гостям, що таке Різдво у світлі Біблії. Руйнувались міфи, що Різдво – це кутя, подарунки, сімейне свято. Насправді ж Різдво – це народження Ісуса Христа! Увазі присутніх була представлена вистава про те, як часто, святкуючи День народження, ми забуваємо про іменинника.

   
   
   
   
   
   
   
   
   

Потім гості мали активний відпочинок – дітки з батьками грали запальну гру сніжками, після чого всі підкріпились смачненьким обідом і десертом і обмінялись один з одним різдвяними листівками зі словами вітання.

   
   
   
   

Цікавим виявився конкурс на найвищий, найкреативніший, найблискучіший ковпак, де переможці отримали подарунки. Всі, хто мав цей атрибут, теж одержали щось солоденьке.

   
   
   

Потім присутні роздумували над Словом Божим. А в кінці зустрічі дивились відео і раділи, отримуючи подарунки.

   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація