<<< Усі новини за 2016 рік

30 грудня
Різдвяна зустріч клубу «Нові можливості»

30 грудня відбулась святкова зустріч клубу «Нові можливості». Вдруге така зустріч проходила в чудовому приміщенні реабілітаційного комплексу «Агапе», що знаходиться в селі Боратин Луцького району. Близько 80-ти людей стали її учасниками, 40 з них – неповносправні люди.

   
   

Початок зустрічі був запланований на обідню пору, і по приїзді усім запропонували обід. В їдальні, за гарно прикрашеними столами, люди могли смачно поїсти та поспілкуватись, після чого всіх запросили на третій поверх, в просторе, по-новорічному прикрашене приміщення, де і відбувалась основна програма.

   
   
   

Нові ведучі зустріли учасників хорошим настроєм і привітаннями. Вони коротко поділились історією про народження Ісуса Христа: що це за свято, і коли його святкувати. Більшість християн відзначають Різдво 25 грудня – за Григоріанським календарем. Лише 25% християн святкують Різдво 7 січня – за Юліанським календарем.

   

На зустріч був запрошений християнський музичний гурт «Про ТЕБЕ». Музиканти прославляли Бога піснями, а всі бажаючі підспівували.

   
   

Ведучі запропонували учасникам веселі гри, серед яких були й ігри на знайомство, адже цього разу приєдналось багато нових людей.

   
   

Так як темою зустрічі було Різдво, то і проповідь Слова Божого була про народження Ісуса Христа. А саме про те, що прихід Ісуса Христа в цей світ дав надію усім людям на вічне життя з Богом.

   
   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація