Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

10-13 січня
Дитяча програма «Канікули в Нарнії»

З 10 по 13 січня, під час зимових канікул, у приміщенні церкви «Фіміам» відбувся чудовий денний табір «Канікули в Нарнії». Незабутні моменти, казкові емоції, різні розваги, нові знайомства – усе це пережили 60 учасників відпочинку у віці від семи до одинадцяти років.

   
   
   
   

Впродовж чотирьох днів учасники програми «Канікули в Нарнії» відвідували різні студії, грали загальнотабірні ігри, були учасниками конкурсів та естафет, співали, фотографувалися, а також знайомилися з жителями Нарнії. Важливою складовою табору були біблійні уроки, де діти чули про вибір. Вчителі і лідери говорили, що саме Бог дає право вибору; про те, що ми повинні вибирати хороших друзів; що наш вибір має наслідки і про те, що вибравши Ісуса, ми наслідуємо небесні оселі.

   
   
   

Особливістю «Канікул в Нарнії» стала поїздка в Адреналін Сіті, де діти з великим задоволенням розважалися: каталися на роликах (дехто вперше), грали в боулінг та веселилися в парку розваг «Кенгуру».

   
   
   
   
   

На заключну програму організатори запросили батьків дітей. Вони мали змогу почути основну ідею табору, сфотографуватися зі своїми дітками та скуштувати цукрову вату. В кінці табору кожен учасник отримав чудові подарунки на згадку про «Канікули в Нарнії».

   
   
   
   

Команда працівників табору дякує усім, хто провів цей час з ними, і з нетерпінням чекає наступних зустрічей!

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація