Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

21 січня
Студія «Творчість»

21 січня відбулась перша у 2017 році зустріч студії «Творчість». Після зимових канікул дітки заскучали один за одним та щиро раділи зустрічі. А вона, як і зазвичай, розпочалась із прославлення Бога у піснях та молитвах. Ще дітки розказували вірші та отримували за це солоденькі призи. Пізніше були уроки по вікових групах, де учасники студії «Творчість» мали можливість більше дізнатись про нашого Спасителя Ісуса Христа. Батьки теж не нудьгували – вони мали прекрасне дружне спілкування та чаювання.

Після уроків був час для творчості. На студії «Кухня» діти готували тарталетки, створюючи свою начинку, на студії «Kraft» робили чудову композицію з мішечком, у якому були ароматні трави. Хлопці своїми сильними руками вчилися робити термокружку з підручних засобів.

   
   
   

Також були рухливі ігри. Після активного відпочинку, всі мали можливість підкріпитись гарячими бутербродами та чаєм. А наприкінці зустрічі діток чекала радісна несподіванка – вони отримали чудові подарунки від місіонерки Оксани Елсінгер із штату Міннесота, з якою познайомились під час літнього ретріту. Для своїх друзів Оксана зробила сюрприз. Приємно отримувати подарунки! Дітки – у захопленні, і батьки – щасливі, коли бачать радісні очі та широкі посмішки своїх діток.

   
   
   
   
   
   
   

Декілька мам поділились своїми враженнями:

«Благодарность церкви «Фимиам» от всех мам особенных детей города Луцка. Мы очень благодарны также Оксане, ее семье и всем братьям и сестрам, которые посодействовали тому, чтобы наши детки получили важные для их развития игрушки, которые были подобраны с учетом возраста, умения и желания ребенка. Спасибо Вам! Вы так трепетно отнеслись к каждому – наши дети светятся от счастья, они в восторге – заняты по 2 часа подряд. К сожалению, наши доходы не позволяют нам часто приобретать подобное. Мы будем молиться за людей, которые помогли исполнить мечты многих ребят! Спасибо Вам!!!»

«Всі ми любимо як отримувати, так і дарувати подарунки. Великі, маленькі – це не суттєво. Важливо те, що про нас хтось згадує і хоче зробити нам приємне, порадувати серця наших діток. Я дуже вдячна вам за продовження свята для мого синочка Сергійка. Ліхтарики йому дуже сподобались, і він з гордістю всім розповідає, що це подарунок від діток з далекого штату Міннесота.»

«Я – мама Саши Грабового. Мы получили очень классный подарок от друзей с Америки. Саше очень нравится подаренная машинка! Мамы и детки очень рады подаркам! Большое всем спасибо!»

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація