Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

2-5 лютого
Англомовний ретріт

З 2 по 5 лютого у ретріт-центрі біля Малого Згоранського озера відбувся англомовний ретріт для студентів, які навчались у школі практичної англійської мови – Practical English School, Michael Gott International. Це була гарна нагода відпочити з користю і почути про Спасителя.

   
   
   
   

Близько 80 людей щоранку мало можливість вивчати англійську з американцями по групах. Під час вільного часу гостям було запропоновано кілька видів масажу, Craft, настільні ігри. Ще грали «Team Building», «Quest», був показ мультфільму англійською мовою. Одного ранку старший пастор церкви «Фіміам» Павло Миронюк поділився своїми роздумами про життя, про роль Бога в його житті. Ще відпочиваючі знайомились із новими людьми, проводили вечори біля каміну, слухаючи життєві історії американців – Херба та Кім, співали англійською християнські пісні, побували у зимовому чані, грали різні ігри, використовуючи англійську мову, могли прогулятись хвойним лісом і насолодитися дивовижною красою замерзлих озер, а ще смакували просто неперевершеним шашликом.

   
   
   
   
   
   

Усім сподобалась невимушена дружня атмосфера. Це – перший англомовний ретріт такого формату. Надіємось, що то тільки початок.

   
   
   
   
   
   
   

Відгук одного з відпочиваючих – Тараса Герасимюка.

«Коли настав день від`їзду, знову хотілось повернутися на початок, щоб пережити те все знову, насолодитися приємною атмосферою. Враження просто зашкалюють. Це був один із найкращих ретрітів у моєму житті.»

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація