Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

5 лютого
Сімейна зустріч

5 лютого відбулась зустріч сімейного клубу, на яку прийшло близько двадцяти сімей. Присутні роздумували над дуже цікавою та актуальною темою – «Посвята один одному». Чому саме тема посвяти? А тому, що на сьогоднішній день такі поняття, як «саможертовність», «любов» втратили своє значення і замінені у суспільстві наступними: «я», «моє», «мені» – людина стала егоїстичною. А егоїзм має руйнівну властивість та силу і є найнебезпечнішим ворогом сім'ї.

   

Дуже цікаві запитання, що стосуються посвяти у шлюбі, спонукали до роздумів та обговорення. Разом з Сергієм Мельничуком відвідувачі клубу досліджували у книзі Буття Божий задум щодо перших людей та сім'ї. Наш гість дуже змістовно та цікаво розкрив цю тему, наводив гарні приклади і в простоті доніс до присутніх Господній план та Його прості істини, що стосуються сім'ї та посвяти один одному в ній.

   

Гарне дизайнерське рішення по оформленню залу запропонувала та втілила Юлія Кос. Смачну і приємну атмосферу створила Світлана Сковорода, запропонувавши широкий вибір тістечок та тортів. Веселий настрій став результатом участі у веселих та жартівливих іграх, організованих ведучим Романом Косом. По-особливому хочеться відзначити сім'ю Андрія та Наталі Бондаруків, які гарно провели нас у співі, підготувавши змістовні та прекрасні пісні, що тонко торкалися душі. Невеличку жартівливу сценку поставила сім'я Дмитра та Ірини Нечипоренків. А все це дійство фотографував Олександр Цалай, а також зробив невеличку фотосесію для бажаючих сімей.

   
   

Подяка сім'ї Юрія та Люби Михальчуків за організацію сімейного служіння; всім, хто допомагає їм у цьому, а також тим, хто прийшов цього вечора розділити з нами християнську спільність. А нашому Господу Ісусу Христу честь, слава і хвала за можливості та ресурси, якими Він щедро благословив цю сімейну зустріч!

   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація