Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

18 лютого
Клуб «Нові можливості»

18 лютого в приміщенні реабілітаційного комплексу «Агапе» відбулась чергова зустріч християнського клубу «Нові можливості», учасниками якої стало близько 80-ти людей. 40 з них – люди з обмеженими можливостями.

Усіх, хто приїхав на зустріч, радо вітала команда організаторів цього дійства, запрошуючи відразу на смачний обід за вишукано серверовані столи в приміщенні їдальні.

   
   

Основна частина програми проходила у просторому гарно прикрашеному залі. Тема зустрічі була «З любов’ю!». Після кількох переглянутих відео по темі «Що таке любов?» ведучі клубу провели інтерактив із залом. Кожен міг висловити свою думку, що таке «любов». Відповіді були дуже різноманітні – одні веселі, інші пізнавальні.

   
   

«А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками.» (Римлян 5:8) – це слова з Біблії, які стали основою проповіді пастора луцької церкви «Спасіння» Олександра Астаф’єва. Базуючись на Божому Слові, він доносив до присутніх, що Господь любить кожного і хоче для нас найкращої частки. Ісус Христос постраждав і вмер за гріхи кожної людини, аби всякий, хто ввірує в Нього, отримав прощення гріхів і вічність провів у Божій присутності.

   
   
   

Впродовж усієї зустрічі пісні прославлення співала сестра з церкви «Голгофа», яку Бог обдарував чудовим голосом. Кожен бажаючий міг приєднатись до співу, адже тексти пісень висвітлювались на екрані.

   
   

Для того, щоб добавити руху, ведучі провели кілька веселих ігор, де кожен міг стати учасником і виграти приз. Під час ігор люди мали можливість познайомитись, поспілкуватись і проявити себе.

   
   

У кінці зустрічі кожен бажаючий мав змогу сфотографуватись у спеціально облаштованій фотозоні, після чого було спілкування і куштування смачних десертів у їдальні.

   
   

Дякуємо нашому Господу за зустрічі, де люди з обмеженими можливостями можуть відпочити і почути Слово Боже!

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація