Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

26 лютого
Підліткова зустріч "My bottle"

26 лютого відбулась довгоочікувана підліткова зустріч під назвою "My bottle", куди завітало близько 40 підлітків. У тому числі були й гості з підліткового клубу м.Володимир-Волинський.

   
   
   
   
   
   

Чому ж така назва? Адже в перекладі з англійської "my bottle" означає «моя пляшка». Метою зустрічі було пороздумувати з підлітками саме про наповнення посудини – про те, що знаходиться всередині, в нашому випадку – всередині серця. Бо цінність має не сама пляшка, а те, що в ній. Хто чи що наповнює нас? Чим насправді Господь хоче, щоб ми сповняли своє серце (згідно Божого Слова)?

   

Зустріч розпочалась з приємного частування солодощами від наших чудових майстрів випічки "Chocoberry" та фотосесії на згадку про зустріч. Мали можливість також пограти веселі та динамічні ігри, поспілкуватись та краще здружитись один з одним, прославити нашого Господа Ісуса Христа піснями.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

На зустрічі наші підлітки, які перед тим самостійно знімали та монтували відео, представили креативні привітання для дівчат в честь жіночого дня.

   

Час пролетів дуже швидко, але він залишив багато хороших вражень, які пам’ятатимуться довго. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація