Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

12 березня
Жіноча зустріч «Спокій серед бурі»

У неділю, 12 березня, в атмосфері простоти, щирості та затишку відбулася зустріч у «Леді-клубі». Пороздумувати над темою «Спокій серед бурі» в залі церкви «Фіміам» зібралося близько 60-ти жінок, дівчат і бабусь.

   
   

Вечір розпочався невимушено. Всі присутні могли зігрітися гарячим чаєм та поласувати смачними тістечками. Звучала приємна музика. На екрані демонстрували відео, де великі морські хвилі кидали зі сторони в сторону маленький корабель…

   

«Ми ніби в ковчезі», – зауважила ведуча вечора Ірина Потурай. Залишивши за бортом домашній побут і клопоти, учасниці зустрічі могли поговорити про реакцію на життєві «бурі» та «шторми».

   

Усі ми переживаємо моменти, коли ніби земля йде з-під ніг, і втрачаємо контроль. Коли немає твердої основи в житті, люди шукають вирішення своїх проблем через психологів, поради подруг, алкоголь тощо. Але усе це дає лише примарне відчуття спокою.

   

Своєю історією і тим, що дало сили пережити нелегкі обставини життя, ділилася Ярослава Самрук. Пройти випробування жінці допомогло розуміння того, що Бог все контролює, і віра в те, що все діє на добро. «Було важко, але в розумі звучали слова: «Ти дав і Ти узяв…», – сказала Ярослава.

Головним спікером зустрічі була Діна Скопюк – відповідальна за жіноче служіння у церквах ЄХБ в області.

   

«Мені згадався вірш М.Ю.Лермонтова «Белеет парус одинокий». Там є такі цікаві слова: «А он, мятежный, просит бури, как будто в бурях есть покой!». Здавалося б, який спокій в бурях? Ми навпаки намагаємося обійти такі моменти. Але Бог допускає «бурі» в життя для випробування нашої віри. Не потрібно уникати «штормів». По-особливому в такі моменти варто шукати мир і спокій в Бозі», – закликала Діна.

   

Завершився вечір розіграшем призів. Переможниці отримали гарні та корисні подарунки.

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація