Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

23-25 березня
Навчання на рівні зрілості в БШ «Антіохія»

З 23 по 25 березня в pетріт-центрі відбувалось навчання на рівні зрілості в біблійній школі «Антіохія», що діє при церкві «Фіміам», за участю наших дорогих братів – Роджера Брінда і Марка Дейвіса. Протягом цих трьох днів присутні досліджували книгу Нового Заповіту, яка є продовженням Євангелії від Луки – книгу Дії Апостолів.

   

20 людей мали змогу бути на цьому навчанні, здобувати знання і переживати зміни у своєму серці завдяки істинам Божого Слова. Це було прекрасне дослідження Біблії, під час якого Роджер і Марк показали центральну думку всієї книги Дії Апостолів, звернули увагу на життя учнів та першої церкви після вознесіння Ісуса, на перші проблеми, з якими зіштовхнулась першоапостольська церква, і на те, як поступово від єврейської релігії, закону, обрядів і централізованого поклоніння в храмі церква переходила під керівництво Духа Святого, благодаті і поклоніння Богу в помісних церквах.

   
   

Наступна сесія цього навчання планується на осінь 2017. Розглядатимуться послання до Ефесян і Тимофія. Також хочемо вас повідомити про те, що відбудуться деякі зміни щодо навчання на рівні зрілості, а саме – буде об'єднання цієї навчальної групи та групи «Життєва місія».

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація