Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

1 квітня
Змагання з волейболу

1 квітня, у суботу, в спортивному залі ЗОШ №20 відбувалось загартування м'язів, характеру та відносин... Приводом цьому стали змагання з волейболу серед молодіжних домашніх церков за участю їхніх друзів.

   
   
   

Беззаперечне лідерство захопила команда Саши Потурая «Just Do It» завдяки легіонерам з домашньої церкви Андрія Гаврука та хлопців з м. Ківерці. Святкувати перемогу вони відправляться в боулінг.

   

Друге місце посіла команда «Ракета», якій допоміг чудовий волейболіст з лагідним характером – Костянтин. Їх чекатиме катання на роликових ковзанах.

   
   

Третє ж місце в нелегкій боротьбі здобула команда «Перці», в основі якої була молодь, що навчається в ЛНТУ і знає Соломію Конончук. Вони відправляться в піцерію.

   
   
   

Але найбільший сюрприз чекав команду четвертого місця, які не очікуючи нагороди, все ж отримали несподіваний, проте хороший подарунок від організаторів турніру – молодіжного служіння «51 Паралель».

   

Тому додому всі повертались, будучи сповненими гарних вражень, з приємною втомою у м’язах і радістю від здобутих нагород.

   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація