Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

3-7 квітня
«Життєва місія»

З 3 по 7 квітня в ретріт-центрі відбулась четверта навчальна сесія Біблійної школи «Антіохія» на курсі «Життєва місія». Це трирічний курс (по дві сесії в рік), розрахований на молодих людей, які мають бажання служити Господу, хочуть знайти своє покликання, свою життєву місію.

   

Цього разу група з 18 студентів мала можливість взнати багато нових практичних істин для свого життя. На цій сесії було два предмети – богослів’я і лідерство. По богослів’ю вивчали Христологію (вчення про Ісуса Христа), а також Сотеріологію (вчення про спасіння). По лідерству – пастор Павло Миронюк мав прекрасну можливість передати свої знання, власний досвід управління, роботи в команді. Говорив про духовне лідерство, стратегію лідера.

   
   

Навчання – це завжди прекрасний час для спільності і роздумів над Божим Словом. Наступна сесія планується на початок листопада 2017 року. Готується такий предмет як душеопіка та дослідження книг Ефесян, 1, 2 Тимофія і Тита.

А також є в планах набрати з осені нову групу на курс «Життєва місія», яка буде мати першу сесію паралельно з групою 3-го курсу. Якщо ж ви берете активну участь у служінні, є членом церкви «Фіміам» більше, ніж 1,5-2 роки і маєте бажання зрозуміти своє покликання, отримати необхідні для вас знання, ми запрошуємо вас на це навчання.

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація