Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

8-15 липня
Дитячий ретріт «Time Line»

З 8 по 15 липня на базі Ретріт-центру відбувся дитячий відпочинок «Time Line», головною ідеєю якого було показати учасникам, як наше сьогодення впливає на наше майбутнє та як наші рішення можуть змінити завтрашній день.

   

90 дітей віком від 8 до 12 років з різних сімей отримали масу задоволення від відпочинку, який вийшов різноманітним та динамічним.

   
   
   
   

Насичений розпорядок дня задовольняв будь-які смаки і не дозволяв нікому сумувати. Щодня діти відвідували студії творчості, драми, кулінарії, спорту, музично-англійську студію. Також усі разом грали великі загальні ігри, а переможці отримували солоденькі призи.

   
   
   
   
   

На вечірній програмі, де було багато пісень та ігор, діти могли відчути себе акторами та зіграти різні ролі, виступаючи у складі своєї команди.

   
   
   

Бог благословив і чудовою комфортною погодою. Не дивлячись на літню прохолоду, щодня відпочиваючі купалися в мальовничому озері, а на березі проводили спортивні ігри та змагання.

   
   
   

Важливою складовою ретріту була біблійна година. Дітям розповідали про героїв Біблії та їхній вплив на історію людства. Багато хто вперше почув про Ісуса Христа і Його жертву. В останній день відпочинку більше 20-ти дітей молилися молитвою покаяння й щиро просили прощення за свої гріхи.

   

Організатори ретріту та інші його служителі отримали величезні благословіння через працю з дітьми. Команда дякує всім, хто вболівав та з вірою молився за проведення відпочинку. Підтримуйте молитовно і надалі, щоб в маленьких серцях проросло посіяне зерно істини і принесло рясний плід для Господа!

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація