Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

18-24 липня
Ретріт для людей з інвалідностями

З 18 по 24 липня у Ретріт-центрі, що в с. Заозерне Любомльського району, відбувалась програма «Time Line», на яку були запрошені люди з інвалідностями. Загалом туди приїхало 103 людини, серед яких було 45 учасників з особливими потребами, 16 супруводжуючих та 39 волонтерів, які служили своїми дарами і талантами під час ретріту. В цьому році в числі добровільних помічників було 5 людей на візках, які своїм прикладом життя і служіння запалювали тих, хто ще не знає Христа.

Команда служіння людям з інвалідностями дякує всім, хто своєю працею, допомогою, молитовною і фінансовою підтримкою зробив можливим цей відпочинок, і багато людей з інвалідністю та їх рідних і друзів почули на біблійних уроках про Бога, а також вивчали історії біблійних героїв від створення світу і до наших часів. Відпочиваючі змогли провести паралель із власним життям, задуматись і проаналізувати свої відносини з Богом, поставити собі питання щодо майбутнього.

Відгук Олександра Демчука, учасника ретріту, який приїхав з Києва:

«Я бував в різних таборах ще дитиною, а от на такому відпочинку вперше і хочу сказати, що умови перебування тут дуже хороші. В багатьох людей вдома набагато гірші умови, нема такої доступності, як тут, і людям тут дуже подобається. Ще я радів поїздці на озеро – я вперше після травми купався у відкритій водоймі. А найбільше сподобалось те, що тут можна було відпочити розумом, я відпочив від моральної втоми. Я б хотів ще раз приїхати сюди у наступному році, якщо вдасться.»

Відгук Анатолія Тригуба, волонтера, який був доглядачем і грав на гітарі під час прославлення Бога в ретріті:

«Мені дуже сподобалось, що всі учасники співали під час прославлення. Дуже добре, що майже всі зустрічі ми проводили на вулиці, особливо вечірні, коли ми збирались навколо вогнища, ближче до природи. Особливо класно, коли чуєш відлуння наших пісень з лісу. І дуже добре, що дощ не завадив проводити зустрічі, адже в нас було приміщення, де всі могли зібратись на випадок непогоди. А ще окремо хотілось би відзначити роботу поварів, які щоразу подавали нам дуже смачні страви.»


   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація