Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

28 липня – 2 серпня
Ретріт для дітей з інвалідністю «Butterfly-перетворення»

З 28 липня по 2 серпня відбувався ретріт під назвою «Butterfly-перетворення», де могли відпочивати дітки з інвалідністю, а також їхні батьки. Цього року серед відпочиваючих було 11 нових сімей. Учасникам були представлені два герої: гусінь та метелик, як символ перетворення. Проводилась паралель з людиною, яка завдяки покаянню перед Богом перетворюється з грішника на Його дитину.

   
   
   
   

Щодня вранці команда, яка організовувала цей відпочинок, мала час для молитви і Слова Божого. В усьому було видно Господню руку: і в погоді, і атмосфері, яка панувала на території Ретріт-центру. Нудьгувати часу не було... Крім того всього, що відбувалось на базі, тричі їздили до озера, де були водні ігри, купання та прогулянки на човнах.

   
   
   
   
   
   

Біблійні години були цікавими як для дітей, так і для дорослих. Для дуже особливих дітей, які є трішки непосидючими, працювала сенсорна кімната зі спеціграшками, де проводила заняття ерготерапевт Вікторія. Діти та дорослі залюбки брали участь у заняттях творчості. Новинкою була «зумба» для мам. А по вечорах відбувалось хороше спілкування біля вогнища, де в останній день пройшов «вечір талантів». Батьки дивували своєю креативністю і подачею презентацій!

   
   
   
   
   
   
   
   
   

Радіємо, що змогли розбавити будні і сім'ї лишились задоволеними відпочинком.

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/



Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація