Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

28 липня – 4 серпня
Дитячий денний табір «В гостях у Майстра»

З 28 липня по 4 серпня проходив денний табір «В гостях у Майстра» для дітей 6-10 років. Впродовж шести днів діти дізналися, що наш Майстер – Бог і взнали Його риси. Він є Творцем, і людина створена за образом та подобою Божою. Зі сторінок Біблії ми довідалися, що – Бог є справедливим, добрим, люблячим та прощаючим.

   
   
   
   
   

Також для учасників табору були організовані майстер-класи. На кулінарії створювали кулінарні «шедеври», якими ж потім і смакували. А ще була нагода самим робити чай та бутерброди. Особливим був майстер-клас по догляду за тілом, де обговорювали як правильно чистити зуби, доглядати за нігтями. На творчості кожен відпочиваючий міг розмальовувати гіпсові фігурки.

   
   
   
   
   

Під час табору була спека, сонце палило нещадно, тому для дітлахів величезною радістю стало купання в басейні. Оце справді щастя – зануритися в прохолодну воду! В перший день табору діти відвідали зоопарк, а в останній – боулінг. Радості не було меж!

   
   
   
   
   

Що найбільше запам’яталось дітям і за що вони дякували Богові? За чудовий табір, у якому були ігри, купання, смачні обіди, кулінарія, біблійні уроки та призи. Дітлахи вже чекають наступного табору!

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація