Євангельська церква «Фіміам» 
   
   
 
<<< Усі новини за 2017 рік

28 травня
Останній дзвоник у «Смайлику»

28 травня, у вечірній час, у приміщенні церкви «Фіміам» було гамірно та весело, адже в дитячому християнському клубі «Смайлик» пролунав останній дзвінок, який скликав на завершальну у цьому навчальному році зустріч не лише всіх своїх учнів, а й їхніх батьків. І, як завжди, було цікаво всім.

   
   

На свято завітав герой клубу – жартівливий Смайлик і веселив усіх присутніх. Пастор церкви, Олександр Ткачук, привітав дітей та побажав їм щодня читати Біблію та застосовувати у своєму житті біблійні істини, щодня спілкуватися з Богом у своїх молитвах та завжди бути хорошим прикладом для своїх друзів.

   
   
   
   
   
   

Далі на дітей чекала захоплююча квест-гра, яка складалася з п'яти завдань, для виконання яких потрібно було пройти 5 етапів: караоке, спорт, біблійна вікторина, творчість та біблійний конкурс. Кожна з семи команд, а це 110 учасників, швидко та успішно справились зі своїми завданнями: разом відгадували мелодії та співали християнські пісні, змагались у спортивних естафетах, виявили ерудицію та показали гарні результати у знанні біблійних історій та декламували біблійні вірші. Впродовж свята діти мали змогу підкріпитися апетитними гамбургерами та смачним соком.

   
   
   
   
   

Батьки також мали змогу корисно та цікаво провести час. Адже пастор Юрій Михальчук у щирій сімейній атмосфері висвітлив біблійні принципи виховання дітей у сучасному світі, мотивуючи батьків бути хорошим прикладом для своїх дітей.

   

За активну участь кожен учень клубу «Смайлик» отримав приз від місії «Сумка самарянина». А по завершенню свята на всіх чекали розваги на батуті, шоу з мильними бульбашками та солодка вата.

   
   
   
   
   

Команда служителів дитячого християнського клубу «Смайлик» завжди намагається керуватись тільки біблійними істинами і бачить рясні Божі благословіння, адже «усе писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності» (2 Тимофія 3:16).

Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація