Євангельська церква «Фіміам» 
   

   

Фото •
Аудіо •
Відео •
Проповіді •
Церковна газета •
Ярослав ДовгийЗ 15-ти років я почав жити сам. Батьки були далеко, вулиця стала моїм рідним домом. Веселі компанії, цигарки, випивка, дівчата, згодом і наркотик, план. Та швидко це все набридло і захотілося більшого і сильнішого – цим більшим і став опій (ширка). За три місяці вживання він повністю заволодів моїм життям. Я спробував втекти від наркотику за багато тисяч кілометрів, та за кордоном він мене також чекав. Заради нього я переступив через все людське: любов рідних, відносини з законом, самоповага, здоров’я, і насамкінець - мені все було байдуже. Головне – знайти наркотик і вколотися. Пробував знайти вихід через лікування, гіпнози, ворожок – та все було марно.

Якось зустрів людей, які вже звільнилися від наркотиків. Через них потрапив до міста Луцьк у християнський реабілітаційний центр „Переображення”. Зараз упевнено можу сказати: Бог є єдиним спасінням від будь-якої залежності!

На даний час я живу з Богом, моє життя змінилося. Я допомагаю людям, які мають проблеми зі вживанням наркотиків та алкоголю. В моєму житті Бог подарував прекрасну дружину і чарівну донечку - і на цьому Божі чуда в житті не закінчуються. 


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація