Євангельська церква «Фіміам» 
   

   

Фото •
Аудіо •
Відео •
Проповіді •
Церковна газета •
Анатолій Тригуб

Я родився на Чернігівщині в м. Прилуки. Жив, як усі: одружився, надіявся на щасливе подружнє життя. Та в нас не було діток, от я і затримувався на роботі, щоб розпити з друзями пляшку. Алкоголіком я себе не вважав, адже думав, що так зараз усі живуть. Моя дружина не мала наміру таке терпіти (вона була з інтелігентної сім’ї, працювала вчителькою) і попросила розлучення. Через це я розізлився на весь світ та й почав топити своє горе в пляшці. Переїхав жити в село до батька, з яким разом і пиячили. Про якісь зміни у своєму житті не думав. Розумів, що такий я не потрібен нікому. З кожним роком ставало все важче, виглядав я на років 10-15 старшим за свій справжній вік, особливо коли був у запої. Де міг, підробляв: хто в селі просив – тим допомагав. Все, що вдавалося заробити, витрачав на цигарки і горілку, інколи купував їжу. Згодом почалися алкогольні епілепсії. А було й таке, що травився самогонкою, що лежав по декілька днів не піднімаючись, що відмовляли кінцівки. Поряд не було нікого, і я мав час, щоб подумати, проаналізувати своє життя, поговорити з Богом. Кликав до Нього та просив смерті.

Але в Господа були інші плани. В маленькій сільській церкві серед стареньких бабусь я попросив у Нього прощення. Але потім, ховаючись від віруючих людей, я покурював, дозволяв собі трошки випити. Але не сховався від Бога. Через невеликий проміжок часу я знову став таким самим. Пастор сусідньої церкви знайшов адресу реабілітаційного центру „Переображення” в с. Борохів і запропонував мені поїхати на Волинь. Це було в кінці 2005 року. Так я тут і залишився, бо в церкві знайшов своє місце і зустрів свою долю. Зараз всі мої мрії стали реальністю. Я знову маю сім’ю. Мріяв про дитину, а маю трьох: двоє чужих стали мені рідними, вони чекають мене з роботи, цілують, називають татом. Тепер в нас велика родина.

Якщо і ви сьогодні потребуєте змін у своєму зруйнованому житті – то знайте, що все може бути по-іншому. У Бога немає непочутих молитов, Йому не байдужі ваші горе і біль. Якщо ви звернетеся до Бога за допомогою, Він обов’язково вам допоможе! 


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація