фіміам

Жіноча зустріч у «Леді-клубі»

11 Жов, 2018 11:04

18 Тра, 2018

У неділю 15 квітня відбулася чергова жіноча зустріч у «Леді-клубі». «А що, якщо раптом?», – саме на таке питання шукали відповідь жінки, які завітали на захід у церкву «Фіміам».

Організатори зустрічі запропонували присутнім пороздумувати, чому ми боїмося і як подолати страхи, які укорінилися в житті кожної з нас.
Гостя вечора – Оксана Кокотень розповіла про природу страху.

«Страх – це річ не матеріальна, – зазначила вона, – але з певними фізичними ознаками. Прискорене серцебиття та пульс, тремор, надмірне потовиділення, затримка дихання практично завжди супроводжують емоцію страху.

Страх буває свідомий і несвідомий, тобто несподіваний, який межує з інстинктом самозбереження. Тому в окремих випадках він оправданий. Але в цілому, страх негативно впливає на організм людини та на якість життя загалом.
Бог ніколи нікого не лякає, – наголосила Оксана. – Щоб ми боялися, вигідно дияволу. Дуже часто в житті людей диявол використовує страх для того, щоб саме очікування проблеми розкрутити до розмірів самої проблеми. Тобто, нічого не сталося, а людина себе накручує: а що, якщо раптом станеться те чи інше? Ворог душ людських сіє в нас страх, щоб ми сумнівалися в Богові.

Страх виникає і тоді, коли ми не контролюємо ситуацію, коли не можемо вплинути чи змінити обставини. Є непідвладні нам речі, які від нас ніяк не залежать. Боятися в таких ситуаціях немає змісту. Усе, що трапляється в житті людини – з Божої волі, і Він все контролює.

Будь-який страх, який осів в голові або в душі – не від Бога, – наголосила доповідач. – Бог є любов, а страху немає в любові. Досконала любов проганяє страх, бо він має муку. Єдиний засіб від страху – віра, тобто єдине, що може допомогти нам подолати страхи, паніку та фобії в нашому житті – це довіра Богу».

На кінець Оксана Кокотень побажала присутнім жінкам при перших ознаках страху звертатися до Слова Божого, в якому є слова утіхи.

«Ми люди, які себе позиціонують як християни. Ми віримо, що Ісус Христос – це досконала Любов, яка проганяє усякий страх. Наша надія на Бога. Бажаю, щоб Господній мир, внутрішній спокій, Божа благодать перебували в ваших душах, домах і серцях», – підсумувала Оксана.