фіміам

Підлітковий клуб «Skelia»

ХТО МИ?
Християнський підлітковий клуб «Скеля» — це територія духовного та фізичного розвитку людей віком 12-16 років, які хочуть знати правду про зміст життя, знаходити нових і вірних друзів, весело, драйвово і круто проводити час. Якщо хоч один пункт зацікавив тебе… То ця брошура для тебе!

ДОМАШНІ ГРУПКИ:
Домашні групки — це зустрічі, які проходять щонеділі в домашній атмосфері. Саме тут можна знайти нових друзів, попити чаю, поїсти печива, поспілкуватися з однолітками, а також тут на тебе чекає духовна підтримка людей, яким не байдужий ти. Але основне, це те, що саме тут ти маєш можливість досліджувати Біблію, тим самим пізнаючи Великого Бога!

КЛУБНІ ЗУСТРІЧІ:
1 раз на 2 місяці ми збираємось всі разом для того, щоб класно провести час. На зустрічах ми обговорюємо актуальні теми, співаємо пісні про Бога та для Бога, молимось, граємо ігри, просто весело проводимо час. У нашому християнському клубі ми ставимо ціль стати справжніми друзями і бути справжньою підтримкою один для одного.

ТАБОРИ:
HDCamp та HDFrost — це табори для тих, хто хоче відпочити по повній! Драйвові ігри, вечори біля вогнища з приємною компанією, жива музика, нові знайомства та друзі. А кухня – це буде останнє, що ви забудете після нашого відпочинку! Табори від підліткового клубу «Скеля» – це не просто відпочинок, а відпочинок з великої букви «В»!!!

Микита Данілов

095 305 95 00