фіміам

Відпочинок жіночого відділення реабілітаційного центру «Переображення» в Ретріт-центрі

5 Чер, 2018 12:18

5 Чер, 2018

28-30 травня відбулася поїздка в Ретріт-центр жіночого відділення реабілітаційного центру «Переображення» на навчання та сімейний відпочинок. Були запрошені також сім’ї служителів і випускниці центру з їхніми рідними. 34 дорослих та 20 дітей гарно провели час в чудових умовах, насолоджуючись красою природи і відпочиваючи від міської метушні.
Кожен ранок починався з енергійної зарядки, яку з задоволенням робили і діти, і батьки, а ввечері проходила загальна програма біля вогнища з іграми для всіх учанисків. Бажаючі закінчували день походом в чан.
А також дорослі учасниці ретріту розпочали навчання по курсу «Знаряддя благодаті в руках Спасителя», яке продовжать вдома. Говорили про чисте серце, яке хоче бачити Бог в кожному з нас, про особисту відповідальність в тому, щоб аналізувати своє серце перед Ним, про те, що потрібно навчитися рости в першу чергу особисто, щоб потім допомагати іншим. На останньому уроці був заклик до аналізу свого життя – кожна молилася, приймаючи перед Господом певні рішення.
Не може не радувати те, що старші діти служителів РБЦ могли допомогти у проведенні програми: Маша Сікорська та Маша Скопенко організували заняття для діток під час курсу, щоб мамочки мали змогу навчатися, а чоловіки тим часом насолоджувалися рибалкою. Андрій Кічкін спробував себе у ролі фотографа. А Маша Сиченкова допомагала тримати інтригу, роздаючи протягом днів відпочинку камінці, які мали особливе значення в останній день навчання.
Перед від’їздом всі, хто хотіли, поділилися враженнями, спогадами та подякували Богу за спільний відпочинок і можливість побути разом.
Служіння, яке звершують служителі, розділене їх сім’ями: дітьми, які їдуть разом на чергування чи планування; чоловіками, які відпускають своїх дружин служити тим, хто потребує цього. Тому дякуємо Богові, що дав можливість поїхати, відновити сили та дарує бажання рухатися далі. Слава Йому за все!