фіміам

Табір Квест

9 Сер, 2018 20:40

19 Лип, 2018

З 28 червня по 6 липня луцька церква «Фіміам» провела дитячий відпочинок «Smile camp». 125 дітей віком від 8 до 12 років стали учасниками таборувань, що відбулися у два заїзди на базі Ретріт-центру в селі Заозерне Любомльського району.
Цьогорічна програма табору носила назву «Квест». Щоб занурити відпочиваючих «Smile camp» в унікальну атмосферу гри, команда організаторів продумала цілу програму, під час якої квестери вирішували логічні завдання, здійснювали пошук на місцевості, будували оптимальні маршрути переміщення, шукали оригінальні рішення і підказки, щоб в результаті стати переможцем.
Головною ціллю було навчити дітей, як практично знаходити вихід у випробуваннях, труднощах та непорозуміннях. Основний акцент був спрямований на те, щоб за допомогою Слова Божого можна було підібрати всі «ключі-відповіді» до всіх «дверей-запитань».
Щоденно на прикладі життя біблійних героїв дітям доносилися Божі істини. Так на прикладі Мойсея вони переконалися, що Бог має ціль для кожного; життя Давида демонструвало те, що наша сила в Бозі; через служіння пророка Іллі діти дізналися, що неможливе з Богом стає можливим; надія на Бога в житті Йосипа робила його іншим; Павло вчив надіятися на Бога в складних обставинах, маючи спокій та радість; а приклад Даниїла показав практичне життя по вірі.
Кожен день на учасників чекали біблійні уроки, заняття в обраних студіях і, звісно, розваги та активності. Навіть загальнотабірні ігри були підлаштовані під теми днів та допомагали доносити істини.
Дітлахи з радістю стали активними учасниками вечірніх програмах, готуючи різні завдання та представляючи лайф-хаки з предметом на тему дня. Особливо цікаво їм було взяти участь у конкурсі талантів, що відбувся останнього вечора. Діти продемонстрували свої музичні, театральні, художні, акробатичні та навіть математичні здібності.
Відпочиваючі не лише гарно, цікаво та корисно провели час у таборі, а й змогли навчитися довіряти один одному, працювати в команді та знайти нових друзів. Деякі з них молилися молитвою покаяння і свідомо та твердо вирішили слідувати за Христом.