фіміам

Сімейний ретріт «Добре майбутнє»

23 Сер, 2018 14:41

23 Сер, 2018

Завершальним акордом у табірній симфонії церкви «Фіміам» став сімейний ретріт «Добре майбутнє». З 13 по 18 серпня на базі Ретріт-центру церкви в гарній християнській атмосфері мали можливість відпочивати 22 сім’ї.

Разом з дітьми усіх гостей було 93 людини. Хтось з цих людей вже їздив у наші табори, хтось поїхав вперше, а дехто тільки в ніч перед від’їздом дізналися, що у них є можливість поїхати та поспіхом збирали речі, щоб встигнути. В цілому ретріт став благословінням для усіх.

Особливістю ретрітів для сімей є мало завантажена табірна програма. Це дуже подобається сімейним людям, адже час в ретріті вони використовують для спілкування та відпочинку. Цього разу Бог благословив хорошою погодою і сім’ї мали можливість багато часу проводити на озері.

Звісно в програмі були і загальні зустрічі. Спільне ранкове прославлення та приємні вечори біля вогнища гуртували усіх таборян навколо Слова Божого. Також щодня відбувалися цікаві спілкування, де подружні пари роздумували про важливі аспекти сімейного життя з точки зору Біблії. Організатори подбали і про дітей, для них проводили захопливі біблійні уроки та веселі ігри.

Ще одним цікавим і важливим моментом було те, що практично кожен учасник долучився до проведення ретріту. Так, як сімейний табір не має можливості взяти окремо команду служителів, отже організатори попросили сім’ї які планували їхати послужити своїми талантами, дарами та вміннями. Хтось грав на гітарі, хтось співав, хтось проповідував, хтось проводив вечірні програми,  хтось викладав біблійні уроки. Таким способом практично всі послужили один одному.


В останній вечір в ретріт завітали спеціально запрошені гості з міста Радивилова – музичний гурт «Оne way». Вони потішили присутніх гарним виконанням християнських пісень та разом  з присутніми прославили Бога.

Дуже цінним для організаторів відпочинку – сім’ї Романа та Юлії Кос, є те, що після табору були пари, які вирішили допомагати в сімейному служінні у церкві, адже вони багато молилися про таких людей. За це Богу особлива подяка!

Олена Нечипорук

Фото Олександра Цалая