фіміам

Дитячий клуб «Смайлик»

Чи зазирали ви колись у дитячі очі? Ні, не мимоволі, біжучи у щоденних справах, а пильно, немов би там сховано щось цінне і невідоме для вас…
Коли дитина приходить у цей світ, вона не обирає колір волосся, форму носика та у якій сім’ї народитися, але в житті їй доводиться багато разів робити вибір. Не завжди легкий, не завжди простий…
Дивлячись маленькими оченятами на нас, дорослих, дитина хоче дізнатися та навчитися робити цей вибір. Наша місія – на власному прикладі навчити ці маленькі допитливі сердечка іти по життю і бути впевненим у своєму виборі.
Мета нашого служіння: приводити дітей до Христа, навчаючи зберігати все те, що Він заповів, навчити їх любити і слухати Бога, виконувати Його заповіді та допомогти дітям пізнавати світ через призму Слова Божого.
Наша ціль: розвивати у дітях правильні християнські цінності та навики благочестивого життя; показати, як спілкуватися з Богом і стати Його дитиною; розвивати таланти дані Богом.
Щороку наше служіння через різноманітні проекти охоплює близько 500 дітей від 4 до 12 років і не лише з Луцька але й Волинської області.

Дитячий християнський клуб «Смайлик» – це величезний мурашник. Нас багато, ми скрізь, але кожен знає своє місце.
Щонеділі близько 150 дітей заповнюють всі вільні кімнати у церкві. Тут є і високі і низенькі, і слухняні і не дуже.
У клубі ми навчаємо дітей прославляти Бога в піснях. На прикладі життя Біблійних героїв стараємось донести їм християнські цінності та принципи побожного життя, показуємо як вивчати і досліджувати Біблію і просто дружимо. На біблійних уроках не лише діти, але й вчителі пізнають Ісуса як Друга, Тата, Вчителя, Помічника.
Протягом року у клубі ми маємо різні заходи, через які вчимося допомоги один одному, розвивати свої таланти і знаходити друзів.

 

 

Алла Ковч

050 710 74 79