фіміам

«Не в чому, а в Кому?». Зустріч в Леді-клубі

28 Лис, 2018 12:40

28 Лис, 2018

Напевно, немає людини, яка б не переживала важкі ситуації у своєму житті. Проблеми зі здоров’ям, смерть близької людини, інвалідність, чи будь-які інші не контрольовані нами ситуації можуть повністю вибити нас з колії нашого розміреного життя. І знайти ту рятівну соломинку, з допомогою якої надієшся втриматися на плаву, буває дуже складно.

«Не в чому, а в Кому?» шукати розраду і підтримку говорили жінки, що зібралися на зустріч 25 листопада в Леді-клубі. Зрозуміти істину про те, де нам шукати силу, коли виходу, здається зовсім не видно допомогли історії кількох жінок, які наважилися поділитися своїми цікавими, подекуди трагічними життєвими ситуаціями. Впродовж дискусії сестри розповіли про те, що проходячи «долинами смертної темряви» вони чітко бачать лице і руку Бога, а потіху і відповіді на свої питання вони знаходять в Слові Божому.

«Бог дивним способом перетворює наші важкі обставини на благословення, коли ми приймаємо це, як Його суверенну волю», — переконані сестри. Так Іванна Іванова, мама дитини з інвалідністю пересвідчилася, що неповносправні дітки приносять благословення не тільки в сім’ю, а й в суспільство, вони освячують і очищують його від черствості та жорстокості людських сердець. Життя Тані Панасюк доводить, що навіть через травму й інвалідний візок Бог здійснює її мрії жити окремо, заробляти малюванням й мати сім’ю. А через загибель сина на Сході Бог побудив сестру Любов Карабан організувати громадську організацію, для допомоги й підтримки батьків, які пережили це горе у своїх сім’ях.

На основі Слова Божого сестра Люба Михальчук запевнила сестер, що Бог ніколи не дає більше випробування ніж ми можемо знести. В підтвердження вона зачитала біблійний текст з 1-го послання до Коринтян: «Досягла вас спроба не інша, тільки людська; але вірний Бог, Який не попустить, щоб ви випробовувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб знести могли ви її». Завершилася зустріч молитвою в невеличких групах, де жінки могли розповісти про свої переживання й помолитися одна за одну.