фіміам

«Різдвяні канікули» в Карпатах

14 Січ, 2019 13:55

11 Січ, 2019

Дитячий табір «Різдвяні канікули» став гарним новорічним подарунком і чудовим закінченням 2018 року. Табірна команда церкви «Фіміам» влаштувала цікаву пригоду для тридцяти трьох дітей, організувавши для них відпочинок з 27 по 30 грудня в мальовничих Карпатах.

Першим етапом пригоди став переїзд з Луцька в село Ільці. Довга дорога, анітрохи не зіпсувала настрій таборян. Вони були в очікуванні відпочинку в горах. Адже, чим ближче автобус наближався до бази, тим більше снігу було навколо.


Дістатися на місце вдалося тоді, коли уже стемніло, тому великим бажанням усіх було побачити, як виглядає усе навколо при денному світлі. Ранок наступного дня відкрив для відпочивальників гарні краєвиди засніжених гір.

Темою табору було Різдво. Діти щоранку отримували подарунки від команди, а на біблійних уроках слухали історії про найбільший подарунок, який отримало людство з народженням Месії Ісуса.

Відпочинок був коротким, але дуже насиченим. Діти, частина з яких вперше в горах, змогли весело провести час. Вони каталися на санчатах та льодянках, грали сніжки й загальнотабірні ігри, піднімалися в гори, а на вечірніх програмах демонстрували свої творчі здібності та брали активну участь у конкурсах на знання біблійної історії народження Ісуса Христа.

Малечі вдалося не лише відпочити, але й знайти нових друзів та більше дізнатися про Різдво.

Божу турботу та опіку під час проведення табору відчули як діти, так і команда організаторів.