фіміам

У церкві «ФІМІАМ» ВАЖЛИВІ ЗМІНИ!

19 Лют, 2019 12:41

19 Лют, 2019

17 лютого відбулася членська бесіда, на якій методом голосування церква підтвердила на пасторське служіння пасторів, відповідальних за різні напрямки роботи та обрала виконуючого обов’язки старшого пастора церкви «Фіміам».

На наступні сім років церква довірила служіння пасторам: Сергію Больчуку, Олександру Гребенюку, Павлу Миронюку, Юрію Михальчуку, Олександру Потураю та Олександру Ткачуку. Олександр Ткачук за дорученням церкви здійснюватиме служіння виконуючого обов’язки старшого пастора. Натомість старший пастор церкви «Фіміам» Павло Миронюк склав свої повноваження.

Слово пастора Павла Миронюка:

«Дорогі друзі, з 1995 року по сьогодні я і моя сім’я присвятили своє життя служінню Богу в чудовій церкві «Фіміам» у Луцьку. З 1999 року я виконую служіння пастора цієї церкви. 3 лютого цього року я оголосив про своє рішення передати обов’язки старшого пастора церкви. У цьому відео ви можете ознайомитися з усіма причинами, які привели мене до цього рішення.

– Отож я зробив це для того, щоб дати можливість для нового дихання, нового етапу розвитку і росту церкви під керівництвом духовно зрілих, але молодших служителів, які зможуть мобілізувати молоде покоління, а також надихати і вести старше покоління.

– Я зробив це заради ще більшого і кращого розвитку нашої лідерської команди.

Сьогодні наша церква підтвердила на пасторське служіння усіх наших пасторів, відповідальних за різні напрямки роботи і обрала на виконуючого обов’язки старшого пастора церкви «Фіміам» Олександра Ткачука, мого хорошого друга і брата у Христі! Я безмежно радий за таке рішення церкви! Вірю в особливі благословіння Господні для Церкви і для пастора Олександра Ткачука!

Наразі я буду продовжувати служити одним із пасторів у церкві, а також шукатиму Божого керівництва для свого життя і служіння. Буду вдячний за ваші молитви за дорогу мені церкву «Фіміам» і за мене особисто!

Моїй радості немає меж!!! Адже цими змінами ми демонструємо, що Церква є власністю Христовою, а не людською! А також, що лідерство в церкві має бути гнучким, ефективним та продуктивним, а також перспективним та динамічним! Дякую всім, хто був не байдужим до цих процесів і нашого церковного життя!»