фіміам

Семінар для фотографів

28 Тра, 2019 18:25

28 Тра, 2019

25 травня для медіа-команди церкви «Фіміам» відбувся семінар по фото.  Своїм досвідом ділилася професійний фотограф Ірина Єрошко. Вона провела короткий технічний курс з фотографії: ознайомила з базовими основами роботи з фотокамерою, розповіла, що таке експозиція, про елементи кадру та основи композиції.

Фотографія дослівно перекладається як «писати світлом», тому великий акцент при фотозйомці потрібно робити на світло. Також, щоб бути цікавим людям і робити особливі фото, Ірина радить виходити за рамки і думати більше як художник.

Було цікаво почути про шлях, яким дівчина йшла до своєї мрії – стати фотографом. Ірина почала фотографувати зі звичайної «мильниці», а згодом навчалась у Вищому графічному федеральному дослідницькому інституті у Відні на факультеті “Фотографія та Аудіовізуальні Медіа” і є стипендіатом програми International Class з фотожурналістики та документалістики Ганноверського університету прикладних наук і мистецтв у Німеччині.

Нині Ірина працює фотографом-фрілансером, робить цілі проекти й організовує навчання з фотографії на базі громадської організації «Центр візуальної освіти», яку створила в Луцьку.