фіміам

Події травня

3 Чер, 2019 18:02

3 Чер, 2019

5 травня Молодіжний рух «Skelia» провів зустріч для молоді 14-17 років. Тема заходу – «Очікування та реальність». Усе спілкування було побудоване на роздумах про те, як важливо бути собою і не видавати своє життя кращим, ніж воно є насправді. Також обговорювали намагання людей за гарною обгорткою сховати «своє справжнє» і показати себе в кращому світлі, особливо це стосується соцмереж. Насправді, тільки з Богом можливо мати справжнє щастя, будучи самим собою і не одягаючи масок. Саме про це говорив проповідник Юрій Курочкін.

Церква “Фіміам” взяла активну участь у проведенні #LutskFamilyFest. Зокрема дитячий клуб “Смайлик” провів майстерки для дітей, а студія “Творчість” для людей з інвалідністю реалізовувала вироби ручної роботи.

15 травня відбулося родинне свято в першому класі нашої школи “Скарбниці мудрості”.

Того ж дня на богослужінні домашньої церкви Вадима Поштарука відбулося водне хрещення. За Володимира Горошка, який був алкозалежним протягом 18 років молилася  його дружина Валентина, яка є членом нашої церкви. Володимир пройшов курс реабілітації і Бог звільнив його. Згодом після його покаяння він дізнався, що у нього рак, тому вирішив не відкладаючи вступити в заповіт з Господом. Ми молимося, щоб Бог продовжив його життя тут, на землі, оскільки у нього є два сина підлітка, яким дуже потрібен батько. Але ми «знаємо, що тим, хто любить Бога , хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре» (Римлян 8:28).

19 травня відбулася жіноча зустріч в Леді-клубі. Актуальна та практична тема об’єднала більше 70 дівчат та жінок. На клубі розкрили тему «Від хаосу до порядку», щоб допомогти дівчатам та жінкам постійно тримати дім в чистоті, не затрачати багато часу на прибирання та отримувати від цього задоволення. Олена Нечипорук розповіла багато прикладів з Біблії, де видно, що наш Господь Ісус Христос не є Богом безладу, а Господом чіткості та порядку. Тому в нас є прекрасний приклад для наслідування!
1 Коринтян 14:33 а: «бо Бог не є Богом безладу…». Настя Ойович поділилася практичними порадами по організації порядку та представила безліч лайфхаків, які спрощують прибирання та допомагають швидко, якісно й легко навести лад у домі.

Завершився ще один неймовірний рік і 24 травня у школі “Скарбниця мудрості” відбулося Свято останнього дзвоника. 

Швидкий та динамічний 2018-2019 навчальний рік в маленькій школі «Зірочка» прийшов до свого завершення. 25 травня відбувся Останній дзвоник  школі і 90 діток, які навчалися, розвивалися, прикладали зусилля отримали свої дипломи. Юні випускники мали змогу навчатися основ лічби, математики, вивчили алфавіт, зуміли навчитися читати та писати. А ще діти вивчали перші англійські слова, логічно мислили у виконанні певних завдань, розвивали свої творчі здібності і пізнавали Божі істини, які можуть застосовувати у своєму щоденному житті.

25 травня 2019 року відбулася завершальна у цьому навчальному році зустріч студій «Творчість» та «Joy», що функціонують при громадській організації Реабілітаційний комплекс «Агапе Україна». Відтак, 30 дітей та молодих людей із інвалідністю разом зі своїми рідними приїхали до ботанічного заказника загальнодержавного значення «Воротнів», аби відсвяткувати своєрідний випускний.

У неділю, 26 травня цікавим квестом і пікніком завершилося навчання у дитячому клубі «Смайлик». Дві старші групи клубу стали випускниками. З наступного навчального року вони будуть відвідувати підлітковий клуб “SKELIA”.

Протягом останнього тижня травня в християнській школі «Скарбниця мудрості» відбувався денний табір. Щодня проводилися різноманітні цікаві заходи, включаючи екскурсії, сімейний день і лялькову виставу. Табір мав назву «Абетка харчування», тому вчителі з дітьми говорили про фізичну і духовну їжу.