фіміам

Smile camp «Це буде смачно»

22 Лип, 2019 14:53

22 Лип, 2019

З 7 по 14 липня церква «Фіміам» провела черговий «Smile camp» – відпочинок для дітей віком від 8 до 12 років. 76 хлопчиків та дівчаток стали учасниками табору «Це буде смачно», який відбувся на базі ретріт-центру церкви.

Головною ідеєю кулінарної тематики було донести дітям, що жити з Богом — це смачно, приємно і головне – корисно. Впродовж тижня таборяни роздумували про різні смаки, проводячи паралелі з якостями характеру людини. Прісне, кисле та гірке демонстрували байдужість, незадоволення та гріх. Говорили про те, що ці речі неприємні не лише людям, які нас оточують, а й Богу. Тому на основі Слова Божого їм пропонували рішення проблеми гріха – покаяння. Смак гострого, солодкого та солоного позиціонували з життям християнина. Діти дізналися, що з Богом можливо пройти будь-які випробування, приносити плоди Духа і бути сіллю для цього світу.

Оскільки табір був кулінарним, завданням для дітей було зібрати інгредієнти страви, яку кожна команда повинна була приготувати на Фестиваль їжі. Фестиваль мав стати кульмінацією програми. Щодня дітлахи прикладали максимум зусиль, щоб здобути певну кількість табірної валюти, за яку вони купували інгредієнти для своєї страви. Діти охоче брали участь у різноманітних активностях, студіях, ранкових та вечірніх програмах, а також підтримували чистоту своїх кімнат, адже за цим слідкував табірний ревізор.

Фестиваль їжі пройшов «на ура»! Кожен учасник долучився до приготування смачних і оригінальних страв, а після цього усі змогли скуштувати витвір інших команд.

Незважаючи на те, що погода не сприяла купанню в озері, діти отримали море вражень та емоцій від купання в чані. Ще однією родзинкою в таборі була студія, де діти змогли попрацювати 3D ручкою і зробити собі виріб на згадку.

Діти не лише добре відпочили, а й оздоровилися. Чисте повітря, здорове харчування, ранкова зарядка сприяли цьому.

Час відпочинку в таборі промайнув дуже швидко. Не закінчення кожна дитина отримала подарунок від місії «Сумка самарянина». Окрім подарунків дітлахи повезли додому приємні спогади про незабутній час у «Smile camp».