фіміам

Ретріт «Мистецтво шлюбу»

9 Вер, 2019 13:43

5 Вер, 2019

Сімейний ретріт — це час, якого з нетерпінням чекають десятки сімей. Уже в останній день минулорічного ретріту вони запитували про реєстрацію на наступний рік. Цього разу до “старожилів” сімейних таборів приєдналося багато молодих сімей, які поїхали вперше. Загалом 22 сім’ї змогли відпочити з 13 по 17 серпня в ретріті під назвою “Мистецтво шлюбу”.

Нові, близькі знайомства між сім’ями та щире спілкування, спортивні ігри, вечірні вогнища та цікава програма надовго запам’ятаються кожному. Особливі враження залишив сімейний квест, який пара проходила разом. Кожен пункт нагадував про складові необхідні для міцної та щасливої сім’ї — посвята, час, підтримка, компліменти, взаєморозуміння, мудрість у вирішенні конфліктів, а основне — все і у всьому Господь. Був також час спільного навчання через відеокурс. Обговорення парами в групах були чудовим доповненням курсу, який нікого не залишив байдужим.

«Дні проведені в ретріті стали прекрасним нагадуванням цінності шлюбу, а також запалили кожного працювати над цим особливим витвором мистецтва та прекрасним Божим подарунком. Працювати, щоб ті, хто дивляться на нас сьогодні, захотіли мати подібну сім’ю завтра!», – підсумували організатори.