фіміам

Відеопроект “Можна?!”

8 Кві, 2020 11:22

8 Кві, 2020

Україна —держава, де, згідно статистики, більшість населення країни позиціонує себе як віруючих — 72% на 2018 рік. З цієї кількості 67% українців відносять себе до православ’я, таким чином, православні громадяни складають близько 2/3 від населення.

Тобто, можемо припускати, що люди, які називають себе християнами, вірять в Бога. Та часто, коли питання доходить до того, як Ісус Христос впливає на їхнє життя і що вони роблять, щоб рости у вірі, у відповідь можна почути лише фразу: «Я вірю в душі».

Тому, на передодні свята Пасхи ми, медіа команда церкви «Фіміам», вирішили відволіктися від всесвітньої пандемії та в рамках нашого відеопроекту «Можна?!» пороздумувати про віру.

«Я вірю в душі» — це справді хороша фраза з добрим значенням. Та здебільшого її використовують для делікатної заміни слова «відстань», і нічого більшого. На жаль, багатьом не вистачає глибини розуміння віри в Ісуса Христа. Життя з Богом прекрасне, але люди часто не хочуть робити крок назустріч Йому, Богу, який здатен змінити все. І неважливо, чи це перший крок, чи сто перший. Навіть християнин, який від «голови до п’ят» є віруючим, потребує оновлення через нові виклики в пізнанні Бога. Саме наша реакція, вчинки та дії дають можливість рости нашій вірі.

До речі, про дії. Ми любимо впадати в іншу крайність і йти замолювати свої гріхи чи робити добрі справи, щоб хоч якось очистити «карму». Але це не працює: «Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився.» (Ефесян 2:8-9). Спасаємося ми лише щирою вірою в Ісуса Христа і в Його жертву, ніяк інакше.

При цьому, неможливо не відмітити, що справжню віру видно! «Отак ваше світло нехай світить перед людьми…» (Матвія 5:16). Наша віра спонукає до вчинків, а наші дії відповідають тому, в що ми віримо.

Саме через віру в щось нове та неймовірне вчені створюють, а винахідники знаходять нові рішення та придумують нові технології. Віра завжди була рушійною силою у розвитку нашого суспільства, тому нам необхідно зберегти її правильні орієнтири та основи.

Основою нашої віри і віри мільйонів християн у всьому світі — є Ісус Христос. І ми знаємо, що тільки маючи його істини за фундамент нашого життя, ми можемо змінюватися і, тим самим, змінювати світ навколо.

Багато біблійних героїв прийняли Божі виклики. Хтось боявся, але все одно приймав, довіряв та рухався вперед. Думаєте, вони про це пожалкували? Ти, або відкидаєш Божий виклик, або приймаєш його і починаєш бачити Божі чудеса. Насправді, це досить просто, головне, зробити перший крок. Вибір за вами!

Радимо переглянути наше відео на цю тему. Ми справді старалися максимально чітко та цікаво висвітлити це питання у відео-форматі. Тому, будемо раді, якщо воно наштовхне когось на роздуми та певні рішення.

https://www.youtube.com/watch?v=jcmLDX8_a5w&feature=youtu.be

Наше попереднє відео можете переглянути ТУТ: https://www.youtube.com/watch?v=zZZLJORFJp4&list=PLvDYRB9-mkupTyKbHa3_pe1hC5IGO7Rko