фіміам

Справжній батько, який він

21 Чер, 2020 9:36

20 Чер, 2020

У червні у багатьох країнах світу відзначається важливе сімейне свято – День батька. Ця знаменна дата встановлена в знак вдячності чоловікам, які сумлінно та самовіддано піклуються про своїх дітей.

На неофіційному рівні День батька в Україні святкували уже давно. Але з 2019 року це відбувається на державному рівні. У травні минулого року Кабінет міністрів схвалив проект відповідного указу президента, призначивши святкування щорічно у третю неділю червня.
Історія свята

Вперше День батька відсвяткували в США 19 червня 1910 року. Ініціювала запровадити нове свято Сонора Додд на знак поваги та любові до свого батька, який після смерті дружини сам виховував її і ще 5-х дітей.

Пропозицію жінки підтримала місцева влада. Згодом ідею підтримали інші штати, але загальнонаціональним це свято стало на кілька десятків років пізніше.

З часом інші країни також почали долучатися до свята. На сьогоднішній день понад 40 країн світу щорічно вшановують чоловіка-батька. Більшість із них, як і Сполучені Штати, в третю неділю червня.

День батька – це свято поваги та вдячності чоловікам, які піклуються про своїх дітей.

А який він, справжній батько? Про це ми запитали у служителів церкви «Фіміам».

Олександр Ткачук, старший пастор

Коли говорити про справжнього батька і його риси характеру, відразу з’являється думка і відповідь — люблячий! Люблячий батько, це прийняття дитини такою, як вона є, обійми і поцілунки, проведення спільного часу і увага, жертва своїм комфортом, часом, здоров’ям і життям заради дитини. Це не сліпе потакання усім примхам немовляти, але тверезе прийняття тих рішень і вчинків, які для життя дитини будуть найкращими. Біблія каже, що Бог є люблячим Батьком, Який любить усіх людей. Тому кожен тато приймаючи Божу любов, стає її носієм для своєї донечки, сина.

Олександр Потурай, пастор

Справжній батько — турботливий. Саме слово говорить за себе, той хто турбується. Проявляє турботу, знає потреби своєї дитини. Який дбає не лише про фізичні потреби, такі як: їжа, одяг, іграшки і т.д., а й пам‘ятає за душу (емоції) і дух (віру, пізнання Бога) своєї дитини. Це той батько, який спілкується зі своїми дітьми, щоб знати, що вони потребують в той, чи інший час.

Сергій Ойович, проповідник

Добрий батько — уважний до своїх дітей. Увага батька чомусь запам’ятовується на все життя!

Уважний татусь робить дитину важливою і цінною. Він спонукає до нових ідей і подвигів — тільки з татом можна зробити те, що не зробиш з іншими. Добрий тато будує опору в житті. Він пильний до переживань та емоцій дитини, допомагаючи з ними справитися. Час батька вкладений в дітей ніколи не буде марним!

Павло Миронюк, пастор

Добрий батько — щедрий. Щедрість, особливо від тата, це те, що зайвий раз підкреслює його любов до діток. Щедрість запобігає конфліктним стосункам між батьками і дітьми, а також виховує незакомплексовану і неображену особистість в дитині. Щедрість тата допомагає дітям відчути близькість і щедрість Бога Отця, якщо татусь говорить, що його серце навчається щедрості у Господа.

Назарій Грициєнко, проповідник

 Добрий батько – справедливий. Він не віддає перевагу одній, чи іншій дитині.  Він позбавлений упередження і ставить їх в рівних умовах, коли відбувається якась несправедливість. Вчить своїх дітей правді, а не брехні.

Юрій Михальчук, пастор

Добрий батько дає своїм дітям те, що їм необхідно. Він створює умови, щоб діти розвивали свої таланти і виросли тими, ким хоче бачити їх Бог.

Він любить дітей завжди, навіть тоді коли гнівається. Він готує дітей до самостійного життя та дбає, щоб діти пізнали Бога.

Сергій Больчук, пастор

Добрий батько навчається у свого Небесного Батька. Він повністю посвячений своїм дітям. Дає найдорожче: час, увагу, любов, силу. Любить різних дітей і завжди. Пробачає провини і сам просить пробачення. Добрий батько своїм прикладом і словами прищеплює дітям вічні цінності.
Як би хотілося бути добрим батьком завжди…!!!