фіміам

Денний ретріт для людей з інвалідністю “Вибрані”

28 Лип, 2020 17:23

28 Лип, 2020

Команда Громадської організації Реабілітаційний комплекс «Агапе Україна» спільно з церквою євангельських християн-баптистів «Фіміам» провела денний ретрит під назвою «Вибрані». Відбувся він у селі Озеро 19-21 липня 2020 року. Відвідати ж його мали нагоду 27 чоловіків та жінок із інвалідністю, а також їхні рідні.

Як зізнаються учасники відпочинку, за період карантину вони надзвичайно засумували за спілкуванням без обмежень. Тож гарна територія відпочинкової бази, прекрасна природа і багато вільного часу для знайомства з новими людьми, ігор та навіть звичайної риболовлі – стали для них одним із найкращих подарунків за усе літо.

Хоча родини змогли не лише гарно поспілкуватися та відпочити під час ретриту. Адже щодня вони відвідували біблійні уроки, де слухали Слово Боже і дізнавалися більше один про одного, розповідаючи історії зі свого життя.

Родзинкою відпочинку, звичайно ж, була поїздка до озера. Багато родин живуть у багатоповерхівках, де відсутні ліфти. Для них така буденна річ, як сходити на прогулянку – величезна розкіш. Про щось більше мова, часто, взагалі не йде. Тому всі дуже раділи з можливості поплавати у відкритій водоймі та поніжитися на сонечку.

Останнього дня у ретриті панувала приємна атмосфера. Майже всі учасники брали участь у загальнотабірній грі. Це дало їм безліч позитивних емоцій. Увечері ж на них чекав сюрприз – цікава програма біля вогнища, смачний шашлик, чудова група прославлення, невигадана розповідь із життя та глибока проповідь. Тож до домівок родини поверталися із невеликим сумом, що відпочинок завершився, та водночас вдячністю БОГУ й усій команді за незабутній час.