фіміам

Фіміам: Церква поруч

18 Лис, 2020 18:16

5 Вер, 2020

Не пригадуємо такого в історії «Фіміаму», щоб пастори відміняли недільне богослужіння. Але неділя, 30 серпня 2020 року ввійде в історію нашої церкви. Радикальне рішення прийняли служителі, аби провести особливу членську бесіду.

 

Це було більше, ніж просто зібрання. Більше по тривалості, більше по часу в поклонінні, більше по кількості елементів програми.

Оскільки період десятирічних бачень для церкви добіг до кінця, зробивши невеличку паузу, презавантажившись, служителі спланували церковне життя на наступні п’ять років. Щоб запрезентувати церкві ці бачення, було вирішено провести зустріч церковної сім’ї на виїзді. Для цього вибрали справді гарне місце – табір «Берізка». Буквально за 20 хвилин їзди від міста ми занурилися в зовсім іншу атмосферу. Не зважаючи на попередні прогнози, Бог податував справді чудову погоду. Це був найтепліший день серпня.

Членська зустріч відбулася у три етапи. Ми згадували благословіння, якими Бог нас рясно обдарував. Молилися і дякували за приміщення: церковні, Ретріт-центру та центру «Агапе», за початок і розвиток багатьох служінь та церковних проектів, за 8 дочірніх церков, за наших місіонерів, за покаяння та хрещення сотень людей.

Пастор Олександр Ткачук представив новосформовану місію церкви: приводити людей до пізнання Ісуса Христа і зрілості в Ньому.

Щось вдалося досягнути, щось так і лишилося в планах, а дещо відпало з плином часу.

Коли ти чуєш від людей: я справді можу сказати, що «Фіміам» – це МОЯ церква, ти по-справжньому радієш та пишаєшся бути її частинкою. Тому цінуйте спільністю зі своєю церквою, не нехтуйте служінням та візьміть на себе відповідальність за її ріст як кількісний, так і духовний!