фіміам

Семінар «Дружина Бонда»

27 Лис, 2020 16:10

27 Лис, 2020

«Її чоловіка шанують у міській громаді, серед старійшин міста він сидить.

Діти встають, благословляють її, її похвалить щиро чоловік.» Приповісті 31:23, 28

 

Кожна жінка мріє, бути дружиною чоловіка, якого шанують усюди, рахуються з його думкою та який є успішним у своїй справі!

В суботу, 21 листопада в церкві «Фіміам» пройшов семінар «Дружина Бонда». Присутні жінки впродовж кількох годин могли пороздумувати, якою повинна бути дружина, щоб чоловік і справді відчував себе «героєм». Підготувала та провела захід Анастасія Ойович, відповідальна за служіння жінкам у церкві «Фіміам».

Отож, як щодо жінки?

Готувати, подавати, накривати, зустрічати, захоплюватися чоловіком, просити про допомогу та дякувати – це не приниження. Адже, у Слові Божому говориться: «Блаже́нніше давати, ніж брати!» Дії 20:35

Повага – це приймати будь-яке рішення чоловіка з любов’ю та смиренним серцем.

Чому ж ми, жінки, не можемо це втілити в життя? Тому, що кожна з нас зустрічається в своєму житті з двома «пожирачами» кохання: образи та порівняння. Ображаємося, бо не поспішаємо зрозуміти чоловіка та очікуємо того, що він не може дати. Порівнюємо, бо не приймаємо чоловіка такого, яким його задумав Бог.

Спочатку намагайтесь зрозуміти, а потім бути зрозумілою!

Проблема в тому, що дружини часто на перше місце в своєму житті ставлять чоловіка та очікують від нього, що він стане джерелом усього.

Очікуємо, що чоловік буде: джерелом любові; джерелом радості; джерелом моїх сил; джерелом реалізації. Але ось тут і проблема, адже людина не може бути джерелом, тому що вона творіння! Лише Бог є Джерелом вище перерахованого.

Найголовніша потреба чоловіків – ПОВАГА. «Так Сара корилась Авраамові, і паном його називала…» 1 Петра 3:6

Повага до чоловіка – це не приниження жінки!

Чоловік був створений першим! Йому важливо відчувати себе сильним, незамінним, головним і т.д.; щоб дружина вірила в нього і виявляла покору.

«І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.» Буття 1:27

В житті дружина може бути першою, але не вдома. А у чоловіка повинно бути одне місце бою і це не дім! Дім – це місце наповнення, сил, відпочинку. Чоловік не повинен доводити свою першість вдома.

Все, що відбувається в домі – значною мірою залежить від жінки. Приклад цьому ми знаходимо в книзі Притч у 31 розділі. Дім та побут – це територія дружини. Для чоловіка це повинно стати тихою гаванню.

Настя наголосила:

«Пам’ятайте! Коли я стану другою після свого чоловіка, я автоматично стану першою для нього! Привілей дружини – підтримувати свого чоловіка! Ні в кому більше Бог цього не побачив, лише в ній». «І сказав Господь Бог: «Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього». … І назвав Ада́м імена всій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині. Але Адамові помочі Він не знайшов, щоб подібна до нього була. … І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама.» Буття 2:18,20,22

Для чоловіків важливо знати, що їх поважають, приймають, не критикують, ними цінують, вони – перші.

Так, чому ж все-таки «Дружина БОНДА»?

Бонд був чоловіком особливим для багатьох жінок. В світі він «ідеал».

Головним меседжем семінару було донести жінкам, що ідеального чоловіка не потрібно шукати….

«Він вже є! І Це саме ваш чоловік!, — наголосила Анастасія. Питання в іншому: Чи є я такою дружиною, щоб мій чоловік відчував себе «БОНДОМ» у всіх сферах рутинного життя? Відчував та бачив себе саме таким, яким його задумав Бог?».