фіміам

«Принципи тайм-менеджменту та біблійний погляд на час»: відбулася жіноча зустріч

11 Лют, 2021 16:45

11 Лют, 2021

У неділю, 7 лютого у клубі «ЛедіS» відбулася чергова зустріч. Команда жіночого служіння запропонувала пороздумувати про час. Впродовж зустрічі організатори відкривали тему «Принципи тайм-менеджменту та біблійний погляд на час».Карантин викликав справжню спрагу за спілкуванням, адже на захід завітало 120 жінок та дівчат, серед яких було чи мало тих, хто прийшов вперше.

Як завжди на зустрічі панувала приємна дружня атмосфера. Жінки могли спілкуватися за столиками, смакуючи чаєм з тістечками та насолодитися гарною музикою й співом. Традиційно присутні переглянули відео-інтерв’ю «Чоловічий погляд», зіграли цікаву гру на знайомство та в ході зустрічі почули цікаві думки і отримати відповіді на питання, які часто виникають у жінок в різні періоди життя.

Як зробити так, щоб на все вистачало часу; де знайти час на відпочинок; дієві способи керування часом; практичні поради про планування часу, — про це говорили ведучі заходу Світлана Сковорода та Анна Войтович. Вони закцентували увагу на 8 заповідях організованої жінки, а саме:

  1. Піклуватися про себе: дух, душу та тіло.
  2. Ставити правильні пріоритети: для себе, для сім’ї, для оточуючих.
  3. Планувати свої справи.
  4. Надавати перевагу стосункам: може бути все ідеально але без любові. Не важливо скільки зробила, а важливо скільки любила.
  5. Просити про допомогу: формувати ввічливі прохання, просити декілька разів, обов’язково дякувати, не жалітись на життя.
  6. Супідрядність: коли ми працюємо в парі з дитиною, мама підлаштовується під режим дитини, а дитина під режим мами.
  7. Починайте з себе: дисциплінуйте себе, навчайтеся, дійте.
  8. Розпрощатися з пожирачами часу: серіали, пусті розмови по телефону, соцмережі, телевізор тощо.

Роздумами про Божий погляд на час, та про «погляд на час з висоти» поділилася спеціально запрошена гостя Вікторія Троць. Дружина єпископа, мама 10 діток, відповідальна за християнське навчання жінок у Волинській області розповіла, як планує час і як розставляє пріоритети у своєму житті.

Вікторія наголосила на важливості часу з Богом та для Бога, адже Біблія радить жити не для себе, а для Божої волі. Також Вікторія зауважила причини дефіциту часу.

«Постійний поспіх. Насправді це не є запорукою виконання більшого об’єму роботи. Я чула таку фразу: коли ми робимо щось не поспішаючи, то можемо стригнути зробити те ж саме. Коли ми нагромаджуємо багато робіт, тоді є небезпека недопрацьовувати і лишати щось незавершеним. Ще однією причиною є втома. Тому я раджу виспатися та відпочити, щоб бути більш продуктивною. І на сам кінець – це слабка мотивація. Коли ми насправді чогось хочемо, ми знайдемо і час і можливість.» – підсумувала Вікторія.

По закінченню зустрічі усі бажаючі могли сфотографуватися на фоні тематичної фото зони, яку детально продумали та підготувати організатори.