фіміам

Цінуйте старшим поколінням: у церкві відбулася вечірка «50+»

13 Кві, 2021 13:02

13 Кві, 2021

В неділю, 4 квітня у церкві відбувся незвичайний захід  — «Вечірка 50+» — зустріч для старших членів церкви та їхніх дружин і чоловіків. Такий захід пройшов вперше і лишив по собі масу неймовірних вражень як в організаторів, так і в гостей вечора.

Команда молоді, а саме вони взяли активну участь в організації та проведенні цієї вечірки, прагнула показати важливість старших людей в житті, суспільстві та в церкві. Кожен гість тут міг відчути атмосферу любові та прийняття, яка запам’ятається надовго.

При вході у зал кожна сестричка отримала троянду; молодь допомагали зняти верхній одяг та проводили й розсаджували гостей по місцях. Дизайн, офіціанти, смачна вечеря, запашна кава/чай і, звісно, щирі посмішки кожного з організаторів підкреслили цінність присутніх в залі.

Родзинкою свята стало відео-інтерв’ю від молоді церкви з єдиним меседжем, — вони дали відповідь на питання: «Чому вони цінують старшими людьми?».

 

 

Також усі присутні могли насолодитися співом гурту «Фіміам», який зібрався спеціально, аби прославити Бога та порадувати співом гостей. До слова, гурт активно служив у церкві ще на початку її заснування, тому справді порадував гостей та трішки нагадав їм минуле. На завершення прозвучала практична та глибока проповідь від Сергій Боровика, яка не залишила байдужим жодне серце.

Після заходу гості змогли лишити свої відгуки та побажання.

— «Дякую нашому молодому поколінню за цей приємний вечір, за гарно оформлені столи, за всю смакоту! Дякую за обслуговуючий персонал, вдягнений в приємне вбрання, за чудову атмосферу. Скажу так, що за останні 20-30 років нічого подібного не було. Слава Богу за цей праведний час! Господнього благословіння всім причетним до цього відпочинку. Амінь!”

— «Сегодняшний вечер дал мне возможность отдохнуть душой и телом. Придал силы на дальнейшее продолжение жизни. Благодарю за приглашение, оформление и обслуживание молодежью, которая постаралась сделать нам приятный вечер. Будьте все благославенны!»

— «Дякую! Я пишаюсь, що є Божою дитиною в церкві «Фіміам». Молодь, ви супер! Радійте кожної миті!»

— «Подяка вам, молоде покоління, за турботу про старших. Хай буде благословенною і ваша молодість, і ваша старість! Щоб були у вашому житті молоді люди, які подбають про вас в старості, як і ви сьогодні про нас. Дуже приємно було бути на цій зустрічі!»

— «Молодежь! Возлюбите Господа Бога! Возростайте в благодати! Храните себя чистыми! Молимся о вас с любовью!»