фіміам

Лідерський семінар в Карпатах 

25 Жов, 2021 17:06

25 Жов, 2021

Час спільності — це завжди цінно! А коли є можливість вирватися з міської суєти і провести цей час в осінніх Карпатах — вдвічі цінно.
З 30 вересня по 3 жовтня учасники дитячого, підліткового та молодіжного служінь взяли участь у семінарі «Пізнавай! Розвивай! Віддавай!», який відбувся в мальовничому місці — село Кривопілля Івано-Франківської області. Ціллю заходу було передати молодому поколінню досвід служителів, здобутий в напрямках вікових служінь, а також здружитися командами. Учасники почули цікаві та практичні семінари, які викладали служителі-практики.
Наталя Руденко, вчитель, завуч ліцею «Скарбниця мудрості» говорила про різносторонній розвиток лідера; Олена Жадановська, керівник центру розвитку «D&G» зробила акцент на особисте наставництво; Марія Ковтун, директор Академії Флорболу України, поділилася ресурсами для пошуку ідей; Олена Собор, директор дитячого центру «Мурашник», говорила про табірне служіння; а пастор Олександр Ткачук зосередив увагу на серці лідера та принципах команди.
Звісно, було й багато прогулянок у гори. Також молодь мала чудову можливість зустріти схід сонця й милуватися неймовірним заходом.
Для багатьох цей виїзд став справжнім «ковтком повітря» для активної, плідної праці на ниві Божій.