фіміам

Зустріч в «ЛедіS» клубі

27 Жов, 2021 15:11

27 Жов, 2021

Скажімо прямо, молитися нелегко!

Нелегко настільки, що багато хто з нас взагалі не моляться, хіба тільки при хворобі або перед їжею. А чи не молимося ми тому, що не віримо, і цей недолік віри обумовлює наше життя?

Саме на тему молитви говорили на зустрічі в ЛедіS клубі в неділю 24 жовтня. Після літньої перерви провести вечір разом зібралося біля ста жінок різного віку. Зустріч, яка цього разу мала назву «Таємна кімната», була гарним часом і для фізичного відпочинку, і для духовних роздумів.

 

Що ж це за «кімната» і чому важливо «мати її» у своєму житті розповідали ведучі заходу Анна Войтович і Наталя Сердюк. Основою для роздумів став вірш зі Слова Божого: «А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно» Матвія 6:6.

 

«Таємна кімната – це місце війни, це місце де ми виливаємо свої переживання і сльози. Це місце прославлення Бога та подяки Йому. Це місце, де ми можемо аналізувати своє життя. Де ми можемо вилити свій біль, гнів та радість. Це місце, де ми приймаємо важливі рішення. Це місце, де ми сповідуємося і смиряємося перед Спасителем. Таємна кімната – це не тільки місце, це твій стан, твоя розмова з Богом та приділений Йому час, де тільки ти та Він», – роздумували ведучі.

Розуміючи суть молитви, маючи таку «кімнату», виділяючи час для молитви посеред зовнішньої зайнятості ми можемо розвинути внутрішній спокій. Як зауважила спікер зустрічі Олена Нечипорук, брехня, в яку ми віримо, і яка утримує нас від молитви, полягає в тому, що Бог і реальний світ не пов’язані. Але Біблія виступає проти цього розмежування. Апостол Павло в посланні до солунян говорить нам молитися безперестанно (1 Сол. 5:17). Єдиний реальний спосіб так поступати, – це молитися про наше звичайне життя і наші звичні справи.

Молитовне життя схоже на сімейне застілля, тому що молитва в першу чергу має на увазі взаємостосунки. Молитва – це тісні відносини з Богом, які вказують нам на вічність. Зазвичай, коли ми спілкуємося, ми не думаємо про саме спілкування чи слова, а про того з Ким спілкуємося. Молитва – це ніщо інше, як засіб пізнання Бога і спілкування з Ним. Важлива ціль бесіди – пізнати Співрозмовника.

«Пізнаючи Небесного Батька, ви краще пізнаєте себе і в міру того, як будуть розвиватися ваші стосунки, ви будете змінюватися. Точніше Він буде вас змінювати, адже справжні переміни відбуваються на рівні серця», – підсумувала Олена.

Про стосунки з Богом та про своє молитовне життя розповіла Наталка Стрижовець. А ведучі Анна та Наталя дали кілька порад, як налагодити спілкування з Богом:

  1. Перебувайте в молитві постійно! Моліться, де б ви не були: коли їдете в автобусі, коли готуєте їжу, коли йдете по дорозі на роботу! Ваші думки, то теж спілкування з Богом, і Бог їх чує!
  2. Складіть молитовний список по сферах життя. Навпроти днів тижня напишіть сферу свого життя. Наприклад: понеділок – сім‘я, і запишіть ті подяки і потреби, які у вас є у цій сфері.

Це допоможе вам бути постійним в молитві і не забути, що б ви мали сказати Богу

  1. Заведіть молитовний щоденник або блокнот, у якому ви записуєте свої прохання, де можна записати біблійну істину чи думку, яку ви прочитали. В цьому щоденнику обов’язково робіть помітки, що вам потрібно прочитати з Біблії, а також відповіді на ваші прохання. Коли ви записуєте, ви запам’ятовуєте Божі обітниці та бачите відповіді, і те, як Бог діє.
  2. Робіть побачення з Богом. Це, коли ви вибираєте особливий час та місце, щоб провести його на одинці з Богом. Це може бути кафе, де ви замовите кружку чаю чи кави, візьмете Біблію та свій молитовний щоденник і будете в молитовному стані читати та спілкуватись з Богом. А може бути прогулянка парком, де тільки ви і Бог.
  3. Будьте дисципліновані і відповідальні (ми люди ліниві, часто любимо розслаблятись, але молитва, це про тонус, коли ми молимось ми ростемо, ми пізнаємо Бога і себе! Зрозумійте, що відносини з Богом – це найголовніше, це те, що вас буде скеровувати у житті в правильному напрямку!

Звісно, що зустріч не обійшлася без смачного пригощення. Це, а також гарна музика та спів сприяли гарній атмосфері.

Наступну жіночу зустріч організатори запланували уже на початок наступного року. А поки у кожної леді є можливість долучатися до різноманітних проектів служіння «ЛедіS». Це і молитовні групи, навчання та семінари, СПА-відпочинок для молодих мам та СПА-салон 50+, а також можна приєднуватися до груп в телеграмі «ЛедіS»ІНФО, «ЛедіS на кухні» та «ЛедіS»Книголенд».