фіміам

У церкві відбулася зустіч для вдів учасників АТО

8 Лют, 2022 16:53

8 Лют, 2022

В суботу, 5 лютого у Луцьку відбулася зустріч для вдів учасників АТО. На заході були присутні жінки з міста та кількох районів області. Організували зустріч Юлія та Олександр Віткові з міста Борислав.

Церква «Фіміам» радо послужила в проведенні цього заходу. Окрім наданого приміщення, активну участь взяли служителі дитячого служіння, організувавши цікаву програму для дітей, музичний гурт послужив співом, а також Словом Божим з присутніми поділився старший пастор церкви Олександр Ткачук.

Як розповіла пані Юлія, в Україні служіння вдовам організовано за ініціативою Оксани та Сергія Копчуків. Подружжя родом з міста Дубно, але зараз проживає в США. Саме Оксана була ініціатором того, щоб нести вістку Євангелії через різноманітні заходи та програми, гуртуючи жінок, об’єднаних одним горем. Сергій та Оксана підтримують фінансово усі проекти цього служіння.

В Україні з жінками працює ціла команда волонтерів у віці від 16 до 50+. Серед них школярі, студенти, викладачі, будівельники, бізнесмени, медики та інші.

«В серпні 2016 року відбувався перший табір для вдів з Житомирської області. Пізніше, в листопаді ми зібрали на зустріч жінок з Волині. Так ми знайомилися. Тепер щороку відбуваються літні табори, в які приїжджають кілька сотень жінок зі всієї України з дітьми. В таборах служать волонтери, які є нашими співробітниками в різних областях.

Періодично відбуваються й короткотривалі виїзди, зокрема в Трускавець. Проводимо їх у форматі 5-ти днів, до 10-15 людей, з інтенсивним вивченням Слова Божого, особистим спілкуванням та душеопікою. Через такі відпочинки зав’язуються дружні, теплі, навіть родинні відносини», – поділилася пані Юлія.

Подібні зустрічі для вдів регулярно відбуваються в різних куточках України, куди запрошують жінок з області та районів. Окрім таборів та офлайн зустрічей проводиться онлайн навчання.

«Щоп’ятниці біблійні уроки проводить Наталія Платова з Рівного. Є також група у вайбері «Читаємо Біблію» з більш як 60 учасниками, де щоденно досліджуємо Слово Боже, – каже Юлія. – З весни 2020 року щоденно о 7 ранку ми маємо молитовне спілкування команди в зумі. Окрім того, ми завжди на зв’язку, відкриті до спілкування, жінки телефонують, пишуть смс», – підсумувала вона.