фіміам

Ніякий об’єктив камери не здатен передати це страхіття руйнації: поїздка в Херсон

13 Січ, 2023 11:50

13 Січ, 2023

«Ніякий об’єктив камери не здатен передати це страхіття руйнації», – так написав один з братів, які на днях повернулися з півдня.
В період різдвяно-новорічних свят мали можливість завезти допомогу у Херсон. Гуманітарний вантаж у вигляді бензинових генераторів, продуктів харчування, засобів гігієни, речей побутового вжитку та одягу передали релігійній громаді церкви Ісуса Христа євангельських християн-баптистів у місті Херсоні.
Хоча місто звільнили, обстріли не припиняються. Містяни намагаються жити у таких умовах і саме ця релігійна громада, одна з тих, хто продовжує служити людям. Окрім того, що церква має реабілітаційний центр для залежних та допомагає людям з інвалідністю по зору, вона двічі на тиждень роздає продукти потребуючим, дбає про бездомних осіб, до того ж, періодично допомагає через служителів жителям у звільнених селах Херсонської області. Тому ця допомога для них була вкрай необхідна, важлива та цінна.
Разом з нашими братами у цій поїздці взяли участь і троє громадян Німеччини. Вони були прикро вражені тим, що побачили. Зруйновані будинки, вулиці, цілі села… і за усім цим – зруйновані долі людей.
Саме завдяки спонсорам та благодійникам, які продовжують допомагати Україні через нашу церкву «Фіміам», ми служимо як переселенцям у себе в місті, так і людям на деокупованих територіях.
Дякуємо усім, хто жертвує і молиться за нас! Ми уже плануємо наступну поїздку на схід, приєднуйтесь!