фіміам

Лютневі зустрічі для ВПО

23 Лют, 2023 12:41

23 Лют, 2023

Субота в церкві «Фіміам» уже в багатьох людей асоціюється з зустріччю для внутрішньо переміщених осіб. Для наших гостей це особливий час спільності, підтримки та відпочинку для тіла й душі. Між присутніми склались гарні, дружні відносини. За горнятком кави чи чаю люди спілкуються, діляться своїми переживаннями та радощами.
У лютому ми разом святкували ювілей нашої постійної гості Надії Дмитрівни, яка поділилась своїми враженнями про зустрічі, прочитала чудовий вірш, а ми, в свою чергу, благословили її в молитві та пригостили смаколиками.
На іншій лютневій зустрічі всі присутні могли отримати актуальний на сьогодні подарунок – свічки. Та почути гарні роздуми над Словом Божим про «Світло для світу».
А зустріч 18 лютого відрізнялась від усіх попередніх: наші гості завітали з дітьми та внуками, для яких лідери дитячого християнського клубу «Смайлик» провели захоплююче заняття. Кожна дитина самостійно зробила поробку та отримала подарункову коробку від наших спонсорів ВОБФ «Переображення». Дитячі очі світились щастям та вдячністю.
Для церкви «Фіміам» особлива радість бути підтримкою для людей у цей складний час та нести Слово Боже, яке здатне змінювати серця, підбадьорювати та зціляти!