фіміам

«Ти жінка! Ти сильна! Ти вільна! Ти жива!»: відбулася заключна зустріч в ЛедіS клубі

18 Тра, 2023 12:49

18 Тра, 2023

«Ти ЖІНКА! Ти створена бути сильною, вільною, живою… ЧУЄШ? Ти сильна! Ти вільна! Ти жива!», — такими словами відповідальна за жіноче служіння Анастасія Ойович звернулася до жінок на зустрічі, що відбулася в неділю, 14 травня.

На фоні трансляції відео про водоспади вона зосередила увагу присутніх на Ісусі, Який дає силу відчувати себе живою.

«Ісус в Своєму Слові говорить, що він ЖИВА ВОДА! Він Джерело! Він Початок! Він Той, Хто вказує напрямок!

Поглянь на ці водоспади! Бачиш? Уяви, що це ти!!! Ти та, яка активна; маєш потужну силу; та яка не спиняєшся ні на хвилинку; ти та, яка милуєш око всіх оточуючих навкруги; та, біля якої почувають себе люди добре; та, яка славишся своєю чистотою; ти та, яка своїм бризом даєш полегшення; та, якою захоплюється увесь світ; та, біля якої розквітають навіть найколючіші рослини; та, яка навіть серед сильних хмар може створити веселку навколо; та, біля якої все оживає…

Так! І це можеш бути ти!

Найпрекрасніші водоспади світу беруть свій початок з маленького, непомітного, але такого важливого джерела! Саме джерело надає напрямок, силу, активність, життєдайність, красу та могутність водоспаду!

Не було б джерела, не було б водоспаду!

Твоя сила, твоя свобода, твоє життя залежить від Христа! Черпай від Нього щоденно!!! Будь біля Нього щоденно! Прямуй, куди Він направить! Виливай всю біль та смуток Йому, і Він зробить твоє життя чистим!

Лише істинне ДЖЕРЕЛО здатне змінити хід цілої історії маленького струмочка!», — підсумувала Анастасія.

Ця зустріч була останньою у цьому сезоні. Вона, напевно, стала наймасштабнішою, адже зібрала понад 140 жінок. Окрім цікавої та глибокої теми, присутні могли насолодитися гарною музикою та співом запрошених гостей – гурту «Worship in Power», а також посмакувати апетитним пригощенням.