фіміам

Ура, канікули! Освітні проєкти завершили навчальний рік

1 Чер, 2023 17:07

1 Чер, 2023

Свято Останнього дзвоника в «Скарбниці мудрості»

26 травня 2023 року у Луцькому приватному ліцеї Скарбниця мудрості відбулося свято Останнього дзвоника.

На урочистій зустрічі 10 учнів 5- 9 класів отримали похвальні листи за значні успіхи у навчанні. А деяким учням 1-4 класів класоводи вручили подяки за старанність та відповідальне ставлення до навчання.

На святі був присутній депутат Луцької міської ради Роман Петрович Кравчук. Він звернувся до учнів, батьків, вчителів та усіх присутніх зі словами настанови, привітав наших випускників. Вкінці зустрічі була спільна молитва та благословіння дітей на подальше життя.

Особливу вдячність висловили учні 9 класу своєму класному керівнику, працівникам школи та своїм батькам.

Дякуємо Богу за успішне завершення 2022-2023 навчального року в умовах війни та підтримку церкви Фіміам у розвитку християнської освіти.

Випускний у «Мурашнику»

27 травня у дитячому центрі «Мурашник» мали Випускний тридцять дев’ять випускників курсу підготовки до школи. Діти брали активну участь у святковій програмі, співаючи пісні та розповідаючи вірші про абетку, математику та загалом про дошкільний період життя. Старший пастор церкви Олександр Ткачук сказав слова настанови для батьків випускників та помолився, благословляючи дітей на подальше життя, зокрема навчання.

Після офіційного вручення випускникам медалей і подарунків всі гості свята мали нагоду почастуватись смаколиками.

Дякуємо Богу за можливість бути дотичними до стількох сімей, брати активну участь у їх підготовці та становленні, як школярів, та передавати їм християнські цінності, які маємо самі.

Свято у дитячому християнському клубі «Смайлик»

ДХК «Смайлик» по-особливому відсвяткував завершення навчального року — діти проходили цікавий квест. Ну і за доброю традицією «Смайлика» усіх пригостили солодкою ватою.

Випуск діток з «Маленької школи «Зірочка»»

З вересня 2022 р. до травня 2023 р. кожен учасник проєкту «Маленька школа «Зірочка»» мав чудовий час для навчання, розвитку та пізнання нового. І діти, і батьки, і вчителі вдячні Господу за цю співпрацю, що стала корисною кожній стороні.

Адаптація до навчального процесу, знання з читання, математики, письма, християнської етики, логіки, творчості, англійської мови, нові знайомства та дружні відносини, вміння чути і виконувати поставлені задачі – усе це здобутки випускників «Маленької школи «Зірочка»», які в подальшому знадобляться в шкільному житті.