фіміам

«Повний вперед»: Дитячий ретріт на озері Світязь

10 Сер, 2023 18:18

10 Сер, 2023

58 дітей та 22 члена команди впродовж 5 днів подорожували на круїзному лайнері «Грейс». Саме такою була ідея літнього виїзного табору «Повний вперед», що відбувався на березі найбільшого озера в Україні — Світязя в період з 10 по 15 липня.

Кожен день подорожі мав свою тематику. Діти дізналися про Бога як Капітан нашого життя і про те, що Він керує життям людини. Що Церква — це команда Капітана, ціль якої досягти неба та в дорозі розказати іншим куди ти йдеш. Що важливо користуватися Компасом, яким для нас є Біблія — Книга, що вказує правильний шлях. Лідери розказали діткам, що в подорожах можуть траплятися бурі та шторми, тому вкрай важливо завжди мати перед собою маяк, яким є Христос, Світло нашого життя. І як підсумок говорили, що кожна подорож має ціль. Наша ціль — прекрасні оселі Бога з людьми на небесах.
Ми подбали про цікаву насичену програму, а Бог подбав про нашу безпеку та захист. Адже в цей час, коли наша країна атакована російськими загарбниками, не просто було наважитися на проведення ретріту. Та Бог дав непереборне бажання ризикнути і почати підготовку до табору. Через братів та сестер, які готові були служити, через батьків, які хотіли відправити діток на відпочинок, через фінансову допомогу спонсорів, які відгукнулися ми зрозуміли, що знаходимося на правильному шляху. І сьогодні можемо сказати, що це був благословенний час.
Більше половини дітей в таборі були вперше. Ми надзвичайно раді, що вони мали можливість пережити неймовірні емоції від відпочинку саме в християнському ретріті.
Приємно було спостерігати, як вони як губка вбирали в себе усе, що чули на біблійних уроках та на вечірніх програмах. Як по справжньому раділи від організованого дозвілля та купання. Як реалістично сприймали загальнотабірні ігри, в які ми закладали глибокий духовний зміст.
Один з учасників табору на ім’я Трохим так захопився розповідями нашого проповідника про Ісуса, що попросив собі таку Біблію, де так цікаво пишеться про Бога.
Інша дівчинка Дарина, яка важко переживає хворобу мами, спілкуючись зі своїм лідером, сказала, що вирішила вірити в Бога та попросила в Нього пробачення, що не вірила до цього.
Після повернення з табору команда отримала чимало подяк від батьків, які в цей час, час війни, довірили нам своїх дітей.

«Дякуємо вам за турботу та гарно проведений час для наших дітей!!!!

Це все треба було продумати і підготувати….

Діти в захваті!!!», — Тетяна, мама Хрупчик Яни та Марчука Ярослава

 

«Дякуємо, за чудово організований відпочинок для діток.

За щасливих дітей, за їхні радісні емоції», — Ірина, мама Самолюка Романа

 

«Табір «Повний вперед» — це незабутній спогад мого сина про це літо. Матвій з захопленням розповідав про цікаві конкурси, і майстер-класи, смачні снеки. Купання в озері і водні ігри — це взагалі буря емоцій. Він знайшов нових друзів. Скажу чесно, в цей непростий час було тривожно відпускати дитину на Світязь, але команда лідерів зробила все, щоб діти були щасливі. Щиро дякуємо всім організаторам за ці незабутні миті дитинства.», — Іванна, мама Шимбала Матвія

 

«Хотіла вас запитати, що ви там робили з дітьми, що моя дитина плаче за табором? 😍

Хочу вам щиро подякувати за ці неймовірні та незабутні емоції нашої Єви! Вона у захваті від ранкової зарядки, футболу, ігор, творчості, смачної їжі, лідерів, пісень та вашої любові та турботи!

Тепер ми всі знаємо, який був у вас гімн табору! Вона розповіла старшому брату, що

Ісус — це маяк! Коли ти губишся, то Ісус тобі може посвітити і показати шлях!

Ми чекаємо наступного табору!», — Каріна, мама Остапович Евеліни

 

«Це був найкращий табір в моєму житті» — такими словами привітала мене доня, після повернення з табору!

Серед війни Бог дав прекрасну можливість побувати в християнському таборі, де дитина чула про Бога, співала, і проводила весело час!

Сама часто буваю лідером в таборах і знаю, що інколи бувають різні труднощі і виклики, але слухаючи мою дитину, розумію, що служителі справились на всі 100 процентів!», — Юлія, мама Левценюк Емми

 

«Щиро дякую організаторам табору. Це була перша самостійна поїздка Марго на відпочинок. Враження позитивні,  емоції неймовірні. Чудовий табір, приємна і дружня  атмосфера. Ви даруєте дітям своє тепло, турботу,  любов.  Дякую Вам за те, що Ви робите, за організацію,  цікаву програму,  позитивні, незабутні враження моєї дитини.

ДЯКУЮ Вам!!!

ВИ найкращі.», — Алла, мама Шнайдюк Маргарити