фіміам

«Хоробре серце»: Зимовий ретріт для діток

19 Січ, 2024 17:18

19 Січ, 2024

З 3 по 7 січня на базі Ретріт Центру церкви «Фіміам» в с. Заозерне Любомильського району відбувався зимовий дитячий відпочинок. 34 дитини стали активними учасниками програми під назвою «Хоробре серце».

 

Програма табору була дуже актуальною. Говорили ми про сміливість, та про те, що вона береться з серця. Усі наші думки, емоції, бажання – все починається саме звідти. Так і сміливість, теж зароджується саме там. А основним джерелом сміливості є віра.

 

 

На прикладі біблійних героїв показали дітям, що хоробрість дає нам Бог. Також мали можливість розповісти дітям про героїв сучасності, таких, як Нік Вуйчич, Генадій Мохненко та Володимир Бричка, зауваживши, що часто сміливість плутають з безстрашністю, однак, це не одне і те ж. Немає безстрашних людей, у кожного з нас є свій страх або щось, що викликає тривогу або хвилювання. Лідери впродовж усіх днів табору старалися донести дітям, що сміливість – це усвідомлені дії людини перед лицем небезпеки та заохочували їх до сміливих дій у їхньому житті.

 

 

Щоб діти максимально зрозуміли істини, кожен день мав свою тематику. Ми переносилися в епоху відважних рицарів, говорили про сміливі професії, а також про супергероїв, створених кіноіндустрією, яких Собою затьмарює один справжній Супергерой — Ісус Христос.

 

 

Для дітей це був дуже гарний відпочинок. Усі були активними як в розважальних елементах програми, так і під-час біблійних уроків. Також команда зробила акцент на особистому спілкуванні з дітьми, щоб глибше заглянути в їхні серця та направити їх почати будувати стосунки з Богом.

Діти за час табору дуже здружилися між собою і з командою лідерів. По закінченню усіх, хто ще не відвідує дитячий клуб «Смайлик», запросили на недільні уроки.