фіміам

250 жінок в одному залі: особлива зустріч у ЛедіS клубі

28 Лют, 2024 16:55

28 Лют, 2024

У неділю, 4 лютого «ЛедіS» рух зібрав понад 250 дівчат та жінок в одному залі на зустріч під назвою «Усе буде добре».

«Щирість та лицемірство… Де межа? Як визначити себе в цьому?» — на ці та інші питання присутні зуміли отримати відповіді від спікера Галини Кравчук. А також кожна змогла проаналізувати своє серце, життя, служіння, відносини з Богом і оточуючими…

Галина Кравчук розповіла:

«”Щирість — нова нафта” — цікаво названий новий тренд сучасності. Людство вже прийшло до того, що зараз не модно просто бути класним, ідеальним, як кажуть “з обкладинки журналу”. Зараз люди розуміють і використовують цю потребу бути дуже-дуже щирим, бути індивідуальним, бути самим собою. Зараз цінується, коли ми щиро можемо поділитися своїм особистим, своєю “травмою”, горем, показати свою вразливість і те, що не зважаючи на це, ми можемо/досягаємо/робимо. Тобто, фраза “Щирість — нова нафта” означає нова цінність!Також про емоційну щирість розповідає і психологія, і вказує на те, що щирість може вплинути на якість наших взаємин і наше психологічне благополуччя. Емоційна щирість — це не просто відкритість у висловлюванні своїх думок і почуттів, емоцій і мотивів, але і глибоке розуміння себе і інших людей.

Але саме головне, що про щирість на глибинному рівні дуже багато пише Біблія, спонукає триматися істини, берегти чистоту серця і щирість наміру, мотиву; застерігає від нещирості і лукавства; багата істинами і прикладами, які ми розглядали, досліджували і перевіряли свої серця. Пропонує практичні кроки як аналізувати своє серце через призму Слова Божого.

Ісус — приклад щирого відношення до Бога, до себе і до людей. Він говорив правду і в плюс, і в мінус, знаючи мотиви їх сердець, люблячи їх. Тобто тих, які приходили до Нього, визнаючи свою гріховність і недосконалість, Він наповнював істиною. А тих, які були самоправедними фарисеями, докоряв і виправляв істиною.

В своїй щирості, що я переслідую, любов до Бога і людей, чи до себе?!

Щирість — це не просто, адже легше завжди надіти готову шаблонну маску і зіграти роль. Але щирість — це фундамент для цілісної і зрілої особистості. Це свобода, це наше покликання, це найкращий подарунок Богу і людям. “Бог щиро поводиться з щирим, а з лукавими — за лукавством їх” (Пс.17:26-27).»

Потужне прославлення, «лінивий» фітнес, драматична постановка, смачна вечеря, неймовірний дизайн змогли створити теплу атмосферу прийняття та відпочинку на цій зустрічі!