фіміам

Зустрічі для ВПО та старших: щомісяця церква приймала по сто людей

14 Тра, 2024 17:32

14 Тра, 2024

Кожного місяця у нашій церкві є зустрічі для старших людей та ВПО.

В суботу, 11 травня відбулась фінальна зустріч сезону. Щомісяця, з вересня до травня в приміщення церкви «Фіміам» на наші суботні програми приходило більше ста нецерковних людей, які знаходили прийняття, підтримку, любов та допомогу.

Кожна зустріч була особливою та цікавою, але усіх їх об’єднували смачні чаювання, душевні спілкування, глибокі роздуми над Божим Словом, пісні прославлення та щирі молитви.

Це служіння народилось від потреби, яку принесла війна. Ми хотіли, щоб кожен, хто примусово залишив свою домівку, знайшов прихисток, підтримку і турботу в церкві. Та як виявилось, багато старших людей міста, які також потребують прийняття, любові, затишку та допомоги змогли знайти їх на цих зустрічах в церкві «Фіміам».

Щоразу все більше людей переступало поріг церкви, щоб провести затишний вечір, поспілкуватись зі знайомими та почути Боже Слово! За два роки проведення суботніх програм ці люди стали рідними для нас.

Кожна зустріч – це особливий та святковий час для кожного гостя. Можливість вирватись з буденності, насолодитись чудовою музикою, знайти потіху в Слові Божому та наблизитись до Христа через молитву. Це час приємного спілкування з давніми друзями і новими знайомим за чаєм зі смаколиками.

Завдяки нашим спонсорам та партнерам періодично на цих суботніх програмах відбувалася роздача продуктових наборів. При можливості намагалися допомогти людям різноманітними засобами гігієни. Ці люди направду мають потребу, тому для них це було по-особливому цінно.

Радіємо, що за цей час кожен присутній міг відчути на собі Божу турботу і любов.

Дякуємо усім, хто долучався до служіння старшим людям та ВПО протягом цього часу. Хто готував чай та каву, служив Словом, віршами, музикою та співом, створював атмосферу прийняття, спілкуючись з відвідувачами та багатьом іншим.

Молимось, щоб Боже Слово принесло рясний плід в житті кожного, щоб кожен примирився з Богом і знайшов спокій для своєї душі!